reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Kasiiula ślicznie wyglądacie:) brzusio duży i okrąglutki:) widać, że Twoja ciąża jest bardziej zaawansowana niż moja, bo ja mam jeszcze moją kuleczke niziutko a Ty tak słodko pod serduszkiem:-)
 
reklama
Dziewczyny szalejecie z brzusiami!!! Sliczne wszystkie :-) Az sie napatrzeć nie moge jak szybko rosna. Ja postaram sie tez moj wkleic na dniach. jak sie mezulkowi znowu zachce wysilic na chwilke:tak:
 
hahaha:D no własnie dlatego ja robie sobie sama zdjęcia bo gdybym miała czekać na niego to nie miałabym ani jednej fotki z brzuszkiem a tak to zostanie na pamiątkę:)
 
Kasiula ślicznie wyglądasz !! chciałabym mieć taką figurkę :) mrrrrr, niestety w Polsce się troszkę otłuściłam. może jak wróce do zdrowszej dietki do pracy to uda mi się troszkę wyregulowac wagę :)
 
MagdaP3011 śliczny brzusio i wyraźnie linię widać Ci nad i pod pępuszkiem, ja jeszcze takiej nie mam, ale myślę, że wszystko przede mną.
Kasiiula ślicznie wyglądasz, jak na chłopaka, a ma być dziewczynka;-) upewnij się jeszcze czy oby na pewno;-):-)?
OLICA zgrabniutki brzuszek i fajny pępuszek jak u MagdyP3011, mój pepek zrobił się płyciutki, ale wierzch nie wyszedł jeszcze.
anadri zdecydowanie Twój jest największy :tak: śliczny!
 
Magda śliczna kruszynka. Widać, że lubi swój paluszek :)

22 tydzień USG 4D - Krystianek Szymański :









 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry