reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

brzucholki piękne mój też juz powoli widać musze w końcu nauczyuć sie wklejac foty ale cos lenia mam he he
 
reklama
ja wlasnie wrocilam od gina. widzialam moje malenstwo. ale sie ruszalo nawet raczka machalo :-D:-D:-D:-D zdiecie mam! :tak: tylko musze cyknac fotke telefonem i potem wam sie pochwale ;-). ale jestem szczesliwa! :-D:-D maluszek dobrze sie rozwija wiec juz jestem spokojna. :happy2: a i doktor powiedziala ze to chyba chlopczyk ale jest za wczesnie zeby byla pewna. :blink:
 
Podpowiadam jak zamieścić fotki.
Wejdź w edcyję swojego posta , który piszesz i na dole jest opcja zarządzaj załącznikami.
Z tej opcji wybierasz z komputera fotki , które chcesz i naciskasz wyslij.
Potem zamknij to okno i naciśnij zapisz zmiany.

Oto mój brzusio w 15 tygodniu :-)
Fotka robiona wieczorem, rano brzuch zawsze jest mniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Cały czas się nadziwić nie moge jak każdy brzuch jest inny od drugiego.
Niektóre dziewczyny mają go nisko, ja mam tak jakoś na środku największe uwypuklenie.
Inne mają takie jakby załamanie nad wybrzuszeniem itd itd.
Jedna są szpiczaste, inne okrąglutkie.
Niesamowite :-)
 
a to ja 2 tyg przed porodem strasznie napuchnięta byłam

muszę zrobić sobie fotke i wkleje jak teraz brzusio wygląda
 

Załączniki

  • P1020981.JPG
    P1020981.JPG
    22,8 KB · Wyświetleń: 88
Podpowiadam jak zamieścić fotki.
Wejdź w edcyję swojego posta , który piszesz i na dole jest opcja zarządzaj załącznikami.
Z tej opcji wybierasz z komputera fotki , które chcesz i naciskasz wyslij.
Potem zamknij to okno i naciśnij zapisz zmiany.

Oto mój brzusio w 15 tygodniu :-)
Fotka robiona wieczorem, rano brzuch zawsze jest mniejszy.

Ja mam termin na 18 listopada i mam troszkę mniejszy... A Twój brzunio jest prześliczny!!! Może to dlatego że tak mało tyję? Macie większe brzuszki niż mój... Ja też chcę większy....
 
reklama
Do góry