reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
a ja na 3d kolejne musze czekac do 22 tygodnia ciazy... pozostaje mi tylko zwykle a patrzac na zachowanie mojego uparciucha/uparciuszki pozostanie to długo tajemnica czy bedzie ona czy on :(
 
czesc dziewczyny:) jakie macie sliczne brzuszki:) (jestem nowa jak widac:) ) moze wkrutce dolacze swoj:) malutki taki ale jest:)
pozdrawiam serdecznie
 
No brzusie super, no i faktycznie kazdy inny :-)
Chyba tez musze swoj uwiecznic na zdjeciu, ale przyznam ze wystarczy mi ogladanie go na zywo i juz i tak jestem przerazona jego wielkoscia (fakt ze wieksza czesc to poprostu tluszczyk:zawstydzona/y:) a gdzie tam listopad :-D
 
nie przejmuj się ja też mam pełno tłuszczyku a i tak zamieściłam fotkę. Przecież brzuszki ciążowe są śliczne bez względu na to jakiego rozmiaru :))
 
reklama
czesc ciocie :) wiem, ze czas strasznie sie dluzy od jednego do drugiego usg, ja tak szczerze to najchetniej sprawilabym sobie wlasna maszynke do podgladania dzidziusia i siedziala po kilka godzin dziennie i podgladala :) zawsze tez jak nigdy czekam na kolejna wizyte u ginekologa, bo ciagle sie boje, ze w czasie kiedy go nie widze cos moze byc nie tak, wizyty mam rowno co 4 tygodnie, a chodzilabym co tydzien jakbym mogla :)) no i nawet niech sobie robi te wredne badania wziernikowane grrrr :p
 
Do góry