reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Śliczności :tak:na tym pierwszym zdjęciu chyba dolną warge sobie ssie :-D:-D
moja córcia też ssała dolną, a synek górną :cool2:

Haha, mam filmiki jak robila miny przerozne, widac bylo jak sie usmiechala i jak ziewala, niesamowite co dzieci potrafia wyczyniac juz w brzuszku:) no i sie zaslaniala caly czas raczka, jakby sie wstydzila:)
 
reklama
Haha, mam filmiki jak robila miny przerozne, widac bylo jak sie usmiechala i jak ziewala, niesamowite co dzieci potrafia wyczyniac juz w brzuszku:) no i sie zaslaniala caly czas raczka, jakby sie wstydzila:)

sliczne zdjecia... :-):-):-)

ja mam swojego malucha wszedzie zdjecia porozstawiane.... jedno wisi na lodowce, 2 w ramkach, na komorce miga mi kilka zdjec no i przy lozku tez mam zdjecie :-) a na tapecie laptopa mam cala serie zdjec :-D
 
zdjecia naszych dzieci sa naprawde przecudowne i jedyne w swoim rodzaju...normalnie slodycze i cudo:tak:szkoda ze mi sie nie udalo zrobic te 3 d:-(bo bylo albo zle ulozone albo co innego..jedynie te ostatnie zdjatko mi sie udalo ale niestety bylam na zwyklym usg...ale i tak szczesliwa jestem ze moglam go obejrzec i podladnac...jak tam w brzuszku sobie siedzi...dla mnie to bedzie nieslychane przezycie poraz pierwszy go wziasc w ramiona...przy moim 2 dziecku mialamzozczulenie i wogle po porodzie to plakalam ze szczescia ze wszystko ok i ze mam go na piersiach:tak:wylam jak bobr a pielegniara pytala sie dlaczego..bo przeciez wszystko ok...no i odpowiedzialam jej ze wlasnie dlatego..hehehe:))
niewiem czy wy widzicie roznice..ale ja jesli wkejacie zdjatka widze roznice ktora to dziewczynka a ktory chlopiec...dziewczynki zawsze takie delikatne ryski maja:-D
 
Dzisiaj jakoś dotarło do mnie że dawno zdjęć brzuszka nie wkejałam. Dawno bo ostatnie w 32 tyg (to to w kolorowej bluzce - dla porównania) a mam juz 36tydz
Tak więc jak niżej;
Powiedzcie mi czy to jakaś moja "faza" czy faktycznie ten brzuszek niżej jest trochę?
Ł twierdzi że bez zmian a ja mam inne wrażenie... :sorry:
 

Załączniki

  • T32.jpg
    T32.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 90
  • T36a.jpg
    T36a.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 93
  • T36b.jpg
    T36b.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 88
  • T36c.jpg
    T36c.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 82
Dzisiaj jakoś dotarło do mnie że dawno zdjęć brzuszka nie wkejałam. Dawno bo ostatnie w 32 tyg (to to w kolorowej bluzce - dla porównania) a mam juz 36tydz
Tak więc jak niżej;
Powiedzcie mi czy to jakaś moja "faza" czy faktycznie ten brzuszek niżej jest trochę?
Ł twierdzi że bez zmian a ja mam inne wrażenie... :sorry:

super brzuchol :)
a ja później wstawie tez
 
reklama
Do góry