reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Kam'cia - wiele bym dała, żeby zamienic mój problem wielkiego brzuszyszka na Twoj "problem", masz na prawdę wielkie szczęście :-) ciesz się z niego :-D
 
reklama
Kam'cia nie załamuj sie :) po prostu jak juz urodzisz i za jakis czas po jedzeniu jajek pamietaj duzej ilosci :) moze twoj brzuch bedzie taki wielki :cool::cool:
hehe ale mnie pocieszyłaś z tymi jajkami:-p:rofl2:



dziękuję dziewczyny za miłe słowa.... ehhhh
ale chciałabym pochwalić się ... "zobaczcie jaki mam brzuszek duży" i pokazywać moją dzidzię.....
a tak to mało kto zauważa....
 
hehe ale mnie pocieszyłaś z tymi jajkami:-p:rofl2:



dziękuję dziewczyny za miłe słowa.... ehhhh
ale chciałabym pochwalić się ... "zobaczcie jaki mam brzuszek duży" i pokazywać moją dzidzię.....
a tak to mało kto zauważa....
za to jak już urodzisz dzidzie to się będziesz mogła nią chwalić na prawo i lewo i robić zdjęć ile tylko dusza zapragnie a to chyba lepsze niż pokazywanie brzuszka ;-)
głowa do góry :-)
 
Musze sie pochwalic. Dzisiaj robilam sobie taka sesje ciazowow i oto kilka zdjec:( 36tydzien i 3 dni)
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg
 
Kamcia tak na pocieszenie Ci powiem, że jak my będziemy biadolić jak tu zrzucić nasze brzuszki , Ty nie będziesz miała z tym żadnego problemu.Ale dobrze Cię rozumiem, ja też nie mogłam się doczekac kiedy mi brzunio urośnie i każdy bedzie wiedział że jestem wtedy w ciąży.

maa821 śliczne fotki chyba jakas profesjonalna ta sesja
 
reklama
Do góry