reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
tyle że ja się załamałam.... widziałaś moje zdjęcia na nk z końca września....:sorry:
nic nie widać prawie..
a ona ma piłeczkę a to dopiero 3 miesiąc....
czemu ja się nie mogę mom bruszkiem pozachwycać....:-:)-:)-(
67e75665bf.jpg
to jest 13 tydzień.....
 
Ostatnia edycja:
Kam
No co ty :sorry: Przecież większość z nas ci zazdrości bo nie będziesz miala problemu z nadmairem skóry na brzuszku po porodzie, nadmierna wagą itd itp :tak:
Owszem, brzuszek powyżej śliczny ale wyobraź sobie co ta biedna dziewczyna będzie przezywać poźniej skoro juz teraz ma taką piłeczke...
 
Kamcia nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze. ja sobie nie wyobrazam jak moj brzusio bedzie wygladal jak juz opustoszeje. obawiam sie ze skora bedzie mi wisiala jak u mopsa...
 
reklama
Do góry