reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

Madzioolka mi się wydaje, że Marysia ma dużo większe ale dopiero na zdjęciu będzie można porównać. Próbowałam pstryknąć, ale moje dziecię za punkt honoru postawiło sobie, że nie da mamie zrobić zdjęcia zębów. Jak tylko widzi aparat od razu go chce zabrać, zabranie go grozi wielkim atakiem histerii (jak mnie to wkurza!!!).
 
reklama
Wielkie gratulacje dla Marysi i Tymka, a jeszcze większe dla mam, że to przetrwałyście!
No to i ja mogę się pochwalić że dołączamy do klubu szczerbusiów - od dwóch dni widać u mojej małej pierwszego ząbka, powiedziałoby się nareszcie - po 3 miesiącach krzyków a jednocześnie truchleje na myśl o kolejnych a widzę, że już druga jedynka idzie. Zastanawiam się czy noce są coraz krótsze....czy to złudzenie?!
 
Cieżkie dni przed nami... przebija się lewa jedyneczka na dole u nas .... oj wieczorem sie działo u nas... Ledwo zasneła właśnie a ile jękw przy tym i ciamkania i wkładania paluszków... Maści nie pomagały na długo. Wczoraj zauwazylam tyci tyci wystającego cos bialego w paszczy mojej córuni ;p OD wczoraj w sumie dokazuje na maxa juz Misiula bidulka moja. No i idą chyba też kolejne bo jej dziąselka nabrzmialy....

Kati kochana wszystko przed Wami ;) Oby u Was bezbolesnie wychodzil kazdy jeden!
 
larvunia biedna Misiulka tulam Was, my mamy od tygodnia opuchnięte dziąsło na dole takie 3 kulki wyczuwalne - chyba idą 3 na raz...
ja to czułam że chodzenie i pierwsze zęby pójdą w parze...
 
reklama
Do góry