reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

reklama
Evka, tylko wodą. Przerzuciliśmy się ze szczoteczki silikonowej na taką z włosiem
http://mnz.pl/wp-content/uploads/2011/11/Zestaw-szczoteczek-do-z%C4%99b%C3%B3w.jpg
Myję raz dziennie, wieczorkiem, tyko wodą. Chcę zacząć 2 razy dziennie, żeby przyzwyczajać małego. Kiedy pozwoli sobie dłużej szorować zębolki i wyrośnie ich jeszcze kilka, kupimy pastę. Ale myślę, że nie wcześniej, jak koło roczku.
 
Zolza ja póki co daje małemu szczoteczkę do ręki i sam sobie pucuje :-D co chwilkę płuczę mu w wodzie. Gdzieś słyszałam, że do 3 r.ż. nie powinno się używać pasty z fluorem. Ale czy to prawda?
 
Mam pytanie do dziewczyn, których dzieciaki gorączkowały przy ząbkowaniu - jakie max temperatury osiągały?
Bo mój Antek w zeszłym tygodniu był lekko przeziębiony, dostawał syropek, krople itd, wszystko ładnie ustąpiło, a tu wczoraj wieczorem nagle 38,8 - nie mam pojęcia z czego?!:szok: Czy to może być stąd, że wczoraj przebiła mu się jedna górna dwójka, a druga już też prawie na wierzchu...? Ale aż tak wysoka temperatura?
 
Olga a może to trzydniówka? Łatwo zbić tą temperaturę? Ja Ci w kwestii zębów nie pomogę, bo nie mamy, może tylko tyle, że jak córce koleżanki kły wychodziły, to miała na pewno ponad 38 st i dosłownie przelewała się przez ręce
 
reklama
Mrsmoon - też się zastanawiałam, czy to nie trzydniówka, ale ta temp. od razu spadła po Nurofenie, i już nie wraca.. w dzień ciągle w okolicach 36-37, więc to chyba nie to, prawda? . Zobaczymy, czy znów wieczorem nie będzie powtórki...
 
Do góry