reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze ząbki

reklama
Tymciowi wybiła się dziś prawa górna dwójeczka w sumie jest 5 a lewa 2ka tuż pod skórą widoczna lada dzień wyjdzie :tak:
no no tak dalej i dogonimy Marysię Trasi heheh :-D
 
Ostatnia edycja:
no i mamy 8 ząbek :szok:

dziewczyny Marysia ma strasznie wielkie zęby! Naprawdę, nie zauważyłam ostatnio, że wyrosła jej górna dwójka, bo byłą strasznie daleko, prawie w miejscu czwórki! Ja nie wiem jak się jej pomieszczą kolejne boję się, że trzeba będzie coś wyrywać żeby się nie pokrzywiły. Nie przesadzam, wdzę zdjęcia waszych ząbeczków. Marysia ma ogromne, do tego z wielką szparą między jedynkami (urocze to jest:)
 
reklama
trasia Maja ma tak samo - wielgachne zębole i gigant przerwa, jeszcze jeden ząb by się zmieścił - to na górze, bo dolne ząbki ma małe i ciasno, widok komiczny sama zobacz:
DSC_0789.jpg
 
Do góry