reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

Trasia a moja pediatra mówi że czy móźniej tym bardziej bolesne bo dziasełka twardsze, ale też mówi, ze dużo zależy od genów.
Potwierdziła, ze Matiemu wychodzą dwie 1 na dole ale co mnie zaskoczyło ponoć na górze też :szok:
więc u nas też 4 na raz - teraz sie uspokoiło dwie nocki przespane bo tylko jedna pobudka ok 3 a tak super ale w weekend było strasznie
 
reklama
Z tymi zębami to sie nie martwcie, ze dzieciaki jeszcze nie mają, im pózniej wyjdą tym powinny byc mocniejsze i później wypaść, więc stałe zeby tez powinny byc mocniejsze.
U nas adś ma 4, same jedynki, a Ania 2, dolne jedynki. Zabkowanie przechodzą raczej bezproblemowo, tzn, nie gorączkują, co do marudzenia to nie wiem czy to przez ząbki czy to poprostu natura marudy;-):-D
 
Jedynka jest! :-) Drapnęła mnie, kiedy nakładałam Edisiowi żel na dziąsełka - niestety, troszkę się zrobił marudny, no ale to logiczne :-p I tak nie jest źle.
Czyli cztery ząbki już są :-)
 
U nas są trzy ząbki - dwie dolne jedynki (wyszły bez problemu i objawów) oraz dolna prawa dwójka (temperatura 39 stopni przez 3 dni). Górnych ząbków brak jak na razie :-)
 
mam pytanko, jakie byście poleciły żele/krople/maści przeciwbólowe przy bolesnym ząbkowaniu??? ja do tej pory używałam bobodent ale może coś bardziej skutecznego byście poradziły...bo teraz jest tragedia wychodzi mu jeden po drugim a tym bobodentem można smarować tylko 3 razy na dzień (1 kropla jak ziarnko grochu) :-(
 
reklama
Do góry