reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

reklama
gratulacje dla Lilianki!!! dawno mnie tu nie było. Mojemu małemu w ostatnich dniach wyszły 3 ząbki i widze ze na dole kolejny probuje sie przebić. niestety nie obyło sie bez marudzenia płaczu itp...
 
MAMY ZĄBKA!!!! JEDYNECZKA POJAWILA SIE W NIEDZIELE. A OD PONIEDZIALKU GORĄCZKA...39,6...:-( ZBYTNIO NIE WIEM CZY TO NORMALNE... JULIA JEST WESOLO, USMIECHA SIE I TYLKO TROCHE MARUDZI, NIE MA BIEGUNKI. CZY AZ TAK WYSOKA TEMPERATURA WYSTEPUJE PRZY ZĄBKOWANIU??????? :confused: POZDRAWIAM
 
MAMY ZĄBKA!!!! JEDYNECZKA POJAWILA SIE W NIEDZIELE. A OD PONIEDZIALKU GORĄCZKA...39,6...:-( ZBYTNIO NIE WIEM CZY TO NORMALNE... JULIA JEST WESOLO, USMIECHA SIE I TYLKO TROCHE MARUDZI, NIE MA BIEGUNKI. CZY AZ TAK WYSOKA TEMPERATURA WYSTEPUJE PRZY ZĄBKOWANIU??????? :confused: POZDRAWIAM

Tak przy zabkowaniu moze pojawic sie az tak wysoka goraczka ale wtedy trzeba skonsultowac sie z lekarzem
 
reklama
hejka ja od niedawna jestem na babyboomie więc trochę mam spóźniony zapłon :-) mój Czaruś pierwszego ząbka dostał jak miał 3,5 miesiąca, na nowy rok dosłownie, a dwa tyg później drugiego obydwie dolne jedynki!!! i tak co miesiąc czasem co pół wychodziły mu ząbki aż tu nagle ósmy ząb i STOP!!! stoimy tak już od 2 miesięcy ząbki się zatrzymały i do tej pory ani widu ani słychu...póki co czekamy teraz czas na kły więc będzie ciężko!!!
 
Do góry