reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze wakacje...

i przykro stwierdzic ale najgorzej sie obeszli z moim wozkiem pracownicy pyrzowickiego lotniska :-( i nie umieli go zlozyc, a ja glupia zaufalam kolesiowi, pytam go mowie ze zaczekam na obsluge i pokaze co i jak, kolo mowi ze spoko, panowie co dzien sie tym zajmuja, wozek wyjechal na tasme w malme rozlozeny i podbrudzony i mialam wrazenie ze jakos nierowno jezdzi :no:
 
reklama
no....... fajne takie latanko............. byleby tylko szczęśliwie wylądować.......... własnie widziałam jak jakiś samolot lądował i częśc podwozia się złamała i samolot klapnął na jedną stronę:szok:

m_ktosiu - fajnie masz z tym podróżowaniem..... i właśnie chyba dobrze tak,że korzystasz i lecisz z m:tak:


ja to się śmieję i pytam m ( to w zasadzie nasz taki pierwszy urlop...... tzn jeździliśmy po parę dni)... czy przypadkiem nie rozwiedziemy się po takim urlopie jak juz pobędziemy razem:sorry2::cool2::-D....... kurna a najgorzej,ze to all incl. i m smiejąc się mówi, zę zbankrutują przez niego bo on zamierza tam nieźle driniować:-p:szok:... oczywiście dodaje,że zartuje.......... ale .......... kto go wie????
 
Hania z Poznania?! No to ja Ci pomacham tyle ze z okna bo pewnie bede w czasie Waszego odlotu uziemiona w domu. Poza tym odkad mieszkam w Poznaniu to na Lawicy jeszcze nie bylam zatem mimo ze wiem gdzie to jest niewykluczone ze bym nie trafila sama. Ale mnostwo samolotow lata calkiem nisko nad moim wiezowcem to Ci pomacham :tak:. Najwyzej bede machala do kazdego lecacego samolotu :-D. A jakimi liniami lecicie?
 
no właśnie jak plany wakacyjne?
Szmina śmiga do Chorwacji, a reszta? Macie już jakieś fajne miejscóweczki?
Mu w czerwcu lecimy na 2 tygodnie do Turcji... już się nie mogę doczekać:tak:
 
U nas byly w planach cieple kraje w okolicach lutego.........ale ze wzgledu na marzenia o wlasnym domku...i inne czekajace nas wydatki ;-) - pomysl został odrzucony.
Jesli chodzi o wakacje - sa plany na wyjazd nad polskie morze (jak zalecano Kubali) - do Dębek......ale M sie tak zabiera do tego ze szkoda gadac.......na poczatku stycznia podobno trzeba bylo rezerwowac :sorry2: Bede mu przypominac pewnie juz 100 raz...
 
fajne macie plany wakacyjne dziewczynki.

U nas prawdopodobnie tak:
W czerwcu ma przyjechac siostra z mezem i mozliwe ze sie z nimi zabiore z Nikodemkiem do Polski potem przyjedziemy z rodzicami do nas i beda u nas 2 tygodnie i planujemy rozne wycieczki w same Alpy bo mamy blisko jakas godzinke jazdy, jakies zamki pozwiedzamy bo jest tu ich pelno w gorach , jak siostra bedzie to moze do Austrii podskoczymy bo tez mamy blisko.
No a potem M ma urlop i jedziemy do Polski i moze pojedziemy na pare dni w gory albo nad morze a moze bedziemy siedziec w mojej rodzinnej miejscowosci i tylko jakies wycieczki sobie sprawimy bo gory z tamtad tez mamy blisko.
 
reklama
Jesli chodzi o wakacje - sa plany na wyjazd nad polskie morze (jak zalecano Kubali) - do Dębek......ale M sie tak zabiera do tego ze szkoda gadac.......na poczatku stycznia podobno trzeba bylo rezerwowac :sorry2: Bede mu przypominac pewnie juz 100 raz...

Byłam w Dębkach w zeszłe wakacje. Faktycznie, pokoje rezerwowaliśmy w lutym.
Byłam w tych pensjonatach.

D�bki - ANTONINA - Pokoje Go�cinne - wczasy nad morzem - D�bki

D�bki - Brzozowy Dworek - Kwatery prywatne - wczasy, morze, wypoczynek - D�bki, kwatery nad morzem
 
Do góry