reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
My jeszcze raz dziękujmy Cudna Aniu za płytke - Majula ją uwielbia, tak samo jak i moi siostrzeńcy!:tak:
Ines ślimak super:tak: - ale Mariczka ma już sprzętów, jak Wy to wszystko mieścicie?:-D:szok::-D
Agutko te same buciki mamy w planach!:tak:

Maja dostanie na urodziny od siostry U. fotelik samochodowy, no i jestem załamana, i tak chcieliśmy jej kupić, więc powinnam się cieszyć, ale sie wkurzam:no:. Bo podobno ten fotelik jest taki że póżniej można miec samo siedzisko. No i z tego co sie domyślam to bedzie cos takiego jak na zdjęciu. Ma ktoś może z Was taki? w nim chyba nie ma regulacji :no: do pozycji półleżacej, normalnie jestem wściekła - bo i tak miałam pieniądze odłożone na fotelik i kupiłabym taki jak ma większość z Was. Ja chyba normalnie powiem siostrze U. o co chodzi i może wymienią w sklepie na inny model - co myślicie?
a może w tych Waszych też tak jest że może późnej byc siedzisko?
203724382

wydaje mi sie ze dobrym pomyslem jest powiedzenie siostrze o co chodzi.
My jakis miesiac temu kupilismy fotelik maxi cosi priori i w nim jest regulacja od pozycji pol-lezacej do siedzacej, a jesli chodzi o ten co pokazalas to w takich modelach takiej regulacji zwykle nie ma...poza tym zapewne bedzie to fotelik 9-36 kg a to jest dosc duza rozbieznosc wagowa...poza tym gdzies czytalam ze jak dziecko dorasta juz do tego siedziska to jest ono dla niego za male...

Mielismy dzisiaj wyjechac ale rodzinka nam sie na glowe zwalila...Oliwka dostala bardzo fajna zabawke do nauki chodzenia :tak:
a wyglada to tak:
fishqv0.jpg
 
reklama
Mija,w sumie nie wiem,czy z tej,czy tamtej kolekcji,ale to jest niewazne. ;-) Wazne,ze sa,no i ze sa ladne,o! :-D :tak:
Za te zimowe,moi Rodzice,zaplacili 69zl - te adidaski od nich byly tansze. :tak: :-) Ale w sumie cena nie gra roli - liczy sie gest. :-D
 
Agutko sliczne buciki :-) Podobaja mi sie zwlaszcza te jesienne :tak:Ja tez musze kupic jakies Oliwci, ale my na zakupy wybierzemy sie po 10 wrzesnia :-p:-D Wtedy jest u nas swieto Matki Boskiej Pieniężnej :-p:-D:-D

Dziewczyny! Mam pytanie do Mam dziewczynek, w co ubieracie Wasze Pociechy na roczek? Jakie sukienki i buciki? Ja szukam bialych do kosciolka ale nigdzie nie moge dostac i boje sie ze bede miala duuuzy problem. Bo Oliwka ma juz biala sukieneczke, kapelusik i ponczoszki :-) Brakuje nam tylko tych cholernych butow :-(
 
Ja mam iprezkę w niedzielkę,robię w domu i będzie to obiadek z torcikeim i tyle.
Brat z rodzina przyjedzie już w sobotę i tego się obawiam:baffled:bratowa....,ale co tam dam radę;-)jak coś to z 9 piętra ją wypuszczę:tak::szok:;-)
Acha i jeszcze nie wiem co mam zrobić do jedzonka:baffled:
 
Mija,mysle,ze w takich "sieciowych" sklepach nie ma roznic cenowych. ;-) Kurde,ale w Deichmannie byly takie fajowe sniegowce,jejus! No nie moge ich przezyc! :-( Na Zuzie byly w sam raz,ale w rajstopkach juz by sie nozka Jej nie zapiela. :-( :sorry2:

Luczynko,ja sama bym chciala miec takie butki,w jakie wzbogacila sie Zuzia! :-D :tak: :cool2: A jak tam Twoje zaproszenia? :-p Widzialas te,ktore ja zrobilam? :-p :-D :cool2:

Edi,wspolczuje Ci tego najazdu... :dry: Ale,serio,cale szczescie,ze mieszkasz tak wysoko! :-D Tylko pamietaj - nie podawaj bratowej Red Bulla! :-p :no: :cool2:


Ja tez imprezke robie w niedziele - o 16. :-D A do jedzonka bedzie salatka,golabki w papryce,piersi - filety z kurczaka,ciasto "Izaura",no i,oczywiscie,torcik. :-D :tak:

A co do ubioru Mojej Coreczki,to kupilam Jej ostatnio sukienusie,no i do tego bedzie miala bialutkie sandalki. :-D I skarpetusie. ;-) Bo imprezke robimy jednak w domku,gdyz w tym roku wrzesien nie popisal sie pogoda. :no: :baffled: :-p
 
reklama
Agutko moje zaproszenia wciaz sie robia :baffled: Jakos nie moge sie za nie zabrac i nie wiem czy w akcie desperacji nie zamowie jednak zaproszen na Allegro :zawstydzona/y: Mam jednak nadzieje ze w koncu sie zmotywuje i cos z tego wyjdzie bo musze je miec w tym tygodniu zeby w czasie weekendu Oliwka mogla je rozdac. A Twoje zaproszenia full wypas ;-):-):cool2:

Oliwka ma sukieneczke z H&M, musze zrobic zdjecie i sie nia tu pochwalic bo jestem tak zadowolona z zakupu jak chyba jeszcze nigdy :-) A kupilam ja przez przypadek bo tak od niechcenia weszlam do sklepu ;-) Do tego ma sliczne rajstopki ponczosznicze :-D i kapelusik. Brakuje nam tylko tych cholernych butow :wściekła/y:Agutko, wrzuc prosze zdjecie tych bucikow Zuzi :tak:

Nasza impreza bedzie w sobote, tez w domu ale w pokoju z wyjsciem na ogrod wiec kto jak bedzie chcial;-)Zreszta na kolacje bedzie miesko z grilla (karczek i piersi z kurczaka) wiec G. i tak pol dnia spedzi na dworze :-p Goscie przyjda na 15 na kawe, ciasto, lody i torta, pozniej bedzie zimna plyta a potem goraca kolacja. Troche juz sobie powymyslalam z tego jedzenia i boje sie ze dwa dni spedze w kuchni :eek: ale chce zeby wszystko bylo tak och! ;-):-p
 
Do góry