reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

reklama
syl no Kubuś to jest ostoja spokoju :-D Maciek tez byl spokojnym dzieckiem, tylko radosnym i troche dokuczliwym... Ale Kuba to bije rekordy jesli chodzi o bezproblemowe wychowanie ;-) On sie wdal calkiem we mnie... Nie dosc ze kropka w kropke jestesmy podobni z okresu niemowlecego, to jeszcze ten sam sposob bycia ;-)Takich Kubusiów to bym mogła miec pięcioraczki :p Myślę że dalibysmy rade ;)
 
Ostatnia edycja:
nimfii Kubus wyglada uroczo,slodziak z niego jest sliczne zdjecia na pamiatke bedzie miec Kubus ;-)

Dziewczyny zrobilam tego torta ehh tort fajnie sie robilo ale ta masa z tych pianek do dekoracji o my wykanczajace to bylo :-D no nic cos tam wyszlo takie sobie ale i tak jestem z siebie dumna bo to jest moj pierwszy tort jaki zrobilam :-)
Pytanie do dziewczyn ktore robily mase z pianek gdzie trzymalyscie torta na noc w lodowce??
 
Sarbrina ja tort trzymałam w lodówce i nic się nie stało :tak:
Nimfii fajny komiks z tych zdjęć wyszedł :-D a Kubusiowi gratuluję cierpliwości, Zuzia to się zaraz złości :wściekła/y:
 
AQUA ale wiesz ja wam tu dalam wlasnie te usmiechniete zdjecia ;-) bo niestety w dniu urodzin okazuje sie Kubusia meczyl wirus trzydniowki i byl bardzo nie w humorze. Z goscmi zdjec nie chcial zrobic :-/ poszedl spac o 19 a my bawilismy sie sami wiec niestety malo fotek mamy ;-)


ANUS Maciek urodzil sie z czarnymi wlosami i ciemna karnacja jak latynos normalnie :-D no i do tej pory jest taki ciemniejszy. Wlosy i karnacie po tacie. A Kuba idzie moim torem. Teraz jest niebieskookim blondynem zupelnie jak ja w jego wieku. Z tym ze ja na stare lata doczekalam sie wlosow ciemny braz wiec pewnie i Kubie sciemnieja.
 
LAski, fantastycznie się robi tort własnej roboty, chociaż ta masa z pianek jest dość pracochłonna, ale za to jak warto.

Chwalę się efektami, masa w środku zrobiona z serków mascarpone i smietany 30%, na to jagody, zrobił się taki ekstra krem. na wierzch też te serki.

tort 1.jpgtort 2.jpgtort 3.jpgtort 4.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry