reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

reklama
Kingula STO LATEK My też z 10.11 ;D
U Was jak zwykle z pompą ;D CUDNIE!!!

Ulenka a jak u was swietowaliscie juz czy dopiero czekacie na weekend czekacie?

:-):-)

Kingula dwie gracje z Was.:happy2:
Pięknie wyglądałyście a Madalenka miała przeuroczą koronę :p:-):tak:
Dzieki... a to takie moje skrzywienie zawodowe. W przedszkolu mamy taka tradycje ze kazde dziecko, ktore obchodzi urodzinki robimy mu korone. Tak ze Madelence tez musialam zrobic hehe..
 
U nas w srodę byli goscie tzn chrzesna z mężem i Synem 17 l a jutro powtórka z chrzesnym, chrzesną, dziadkami, moja chrzesna i jej mążem .Nie jakies wypasy ;/ Ale z 14 ludz bedzie. Szkoda ze tylko tak mało dzieci bedzie (2). U nas rodzina mało się trzyma :( A u męża to już prawie wogóle :(
Dwoje znajomych na roczek ich dzieci nas nie zaprosili wiec my ich także :(
Z resztą znajomych kontakt się urwał, niby jest ale go nie ma. Oni mają swoje rodziny, dzieci itd. Troszkę szkoda ze każdy sobie rzepkę skrobie :( Moje koleżanki odkąd urodziłam i siedzę w domku zarówno te z mojego miasta jak i z W-wy, gdzie pracowałam też słabo się widzimy i gadamy, ech...szkoda :(
 
Ulenka, u nas tez nie bylo duzo osob, bylo 14 doroslych i 3 dzieci liczac w tym Madelenke. My mielismy podobny sklad jak na chrzcinach, w niedziele jeszcze przyjedzie nasz dobry znajomy, bo w srode pracowal i nie dal rady sie zjawic. U nas z rodzinka to tez tak roznie jest, raz lepiej raz gozej. Ale najwazniejsi to rodzice, rodzenstwo, tort i mila atmosfera. Za rok mysle ze zrobimy urodzinki typowo dla dzieci:tak:
 
Madziek młody naprawdę był tą fontanną zafascynowany!!!! :) gratulacje dla solenizanta!!!
Kingula pomysł z koroną godny pozazdroszczenia!!!!!
 
Dziewczyny my tez juz po urodzinkach! 10.11.2010r Sroda odprawilismy urodzinki. Dom ladnie przystroilismy girlandami, serpentynkami, balonikami i na zewnatrz flaga norweska z balonikami musiala byc ;o) Madelenka mial glownie doroslych za gosci, ale byla tez jej kuzyneczka o miesiac mlodsza, przyleciala spoecjalnie z Polski na ta okazje. Dziadek Madelenki tez przylecial. Byla tez 4 miesieczna Natalia (coreczka chrzestnego Madelenki). Na urodzinach byl pokaz slajdow z zycia Madelenki (ogolne podsumowanie roku, a dzialo sie sporo!). Madelenka dostala sporo prezentow, sporo zabawek, i ubranek, od dziadka dostala zloty lancuszek z literka M. Niestety z dublowal sie 1 prezent - krzeselko-uczydelko z fischer price, ale za to kuzynka z korzystala.
A to kilka zdjec... szkoda ze w listopadnie juz jest tak ciemno... bo zdjecia nie za ladne wychodza ;o(

Kinga śliczne zdjęcia:-) Madelenka jak zwykle cudna :-) kuzyneczka słodziuchna :-)
 
reklama
Dziewczyny my tez juz po urodzinkach! 10.11.2010r Sroda odprawilismy urodzinki. Dom ladnie przystroilismy girlandami, serpentynkami, balonikami i na zewnatrz flaga norweska z balonikami musiala byc ;o) Madelenka mial glownie doroslych za gosci, ale byla tez jej kuzyneczka o miesiac mlodsza, przyleciala spoecjalnie z Polski na ta okazje. Dziadek Madelenki tez przylecial. Byla tez 4 miesieczna Natalia (coreczka chrzestnego Madelenki). Na urodzinach byl pokaz slajdow z zycia Madelenki (ogolne podsumowanie roku, a dzialo sie sporo!). Madelenka dostala sporo prezentow, sporo zabawek, i ubranek, od dziadka dostala zloty lancuszek z literka M. Niestety z dublowal sie 1 prezent - krzeselko-uczydelko z fischer price, ale za to kuzynka z korzystala.
A to kilka zdjec... szkoda ze w listopadnie juz jest tak ciemno... bo zdjecia nie za ladne wychodza ;o(

Super, szok ze mała Ci korony nie zdejmowała!
Ta mała 4-miesięczna dziecwczynka wygląda na bardzo dużą :)

Ja właśnie z Asią mam problem co zrobić z włoskami :/ mam też koronę, ale młoda nawet nie daje sobie porządnie przymierzyć, nawet potrafi zdjąć zawiązaną czapkę - masakra. Gumki, spinki, opaski - wszystko jest zdejmowane w ciągu minuty, ba, sekundy :/ A tak jej ślicznie :/ Chyba uczeszę ją na śpiocha :D może nie zajarzy :D
 
Do góry