reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

reklama
Kubuś dostał na urodziny kilka zbyt malych ubranek;0 m.in takie śliczne ogrodniczki, ktore mu sie zmiescily tylko na jedna noge!!!!!!!!! hehhe a na metce napisane ze dla dziecka w wieku 12-18 miesiecy hhehehe a moje oko to dla 3 miesiecznego bąbla;)

generalnie dostał mnostwo ubranek, bo jak sie siostra mojego meza zapytala co kupic Kubie na urodziny o moj szanowny malzonek odpowiedzial" oby nie zabawki bo ma bardzo duzo, juz lepiej jakies ubranko" wiec siostra szybko ropowszechnila ta informacje i WSZYSCY przynieśli ciuszki!
bylam wsciekla na meza,bo on nie ma pojecia co dziecko ma w szafie!!!!!!!!!!!!! a ubranek ma straaasznie duzo, wielu rzeczy wcale nie zdazylammu załozyc, bo wyrósł, głownie w ciuszku mu kupowalam, ale Kubusia tatus chyba nigdy tej wypchanej szafy nie widzial!!!! a teraz mam tego tyle, ze z 10 dzieci byl ubrała grrrrr nawet jak prosze go żeby Młodego ubral to musze przygotowac ubranko eh faceci...........
 
mama kubulki - u mnie jest to samo :-) też muszę przygotować ciuchy dla młodego żeby mój mu je założył :-) nawet jak mówię że body leżą na dole w szafie to słyszę "to wybierz bo ja nie wiem które" :-) ale grunt że ubierze :-)
 
Zbliżają się drugie urodziny naszych pociech... co fajnego planujecie? my tym razem planujemy zrobić imprezę na działeczce, w zeszłym roku nie wypaliło a tym razem zapraszam wszystkich najbliższych i balujemy!!! tort jak zwykle kupuję a co do menu to coś skromnego z grila, jakaś sałatka... a prezenty?
 
Zbliżają się drugie urodziny naszych pociech... co fajnego planujecie? my tym razem planujemy zrobić imprezę na działeczce, w zeszłym roku nie wypaliło a tym razem zapraszam wszystkich najbliższych i balujemy!!! tort jak zwykle kupuję a co do menu to coś skromnego z grila, jakaś sałatka... a prezenty?

my chcemy kupić Mai na 2 latka rowerek biegowy, muszę się już zacząć rozglądać, bo coraz mniej czasu zostaje;-)
 
reklama
Do góry