reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

Tylko monitora nie opluj bo mąż nie wyrobi na chusteczki:)
maz KORIANDER kupil jej ostatnio reczniki papierowe , taniej wychodzi::-D

A ja taka lakoma jestem ze zjadlam ostatni kawalek szarlotki z cynamonem zapominajac o alergii na cynamon:szok:.Obsypalo mnie teraz a tak swedzi ze zamiast sie pakowac to sie drapie jakbym pchly miala:-D:zawstydzona/y: Ratunku!!!! Moj sie smieje ze mnie ze zarlok jestem, a podrapac nie chce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
maz KORIANDER kupil jej ostatnio reczniki papierowe , taniej wychodzi::-D

A ja taka lakoma jestem ze zjadlam ostatni kawalek szarlotki z cynamonem zapominajac o alergii na cynamon:szok:.Obsypalo mnie teraz a tak swedzi ze zamiast sie pakowac to sie drapie jakbym pchly miala:-D:zawstydzona/y: Ratunku!!!! Moj sie smieje ze mnie ze zarlok jestem, a podrapac nie chce.

hehe zachłanna;)
 
Ale Wy se tu pogaduchy robicie, ubawiłam się :-D Wracajcie na ogólny, ale już - i Agnieszka też , bo ja nie będę po dziesięciu wątkach skakać w poszukiwaniu rozrywki:-D
 
KORIANDER nie wiem po ile sa reczniki papierowe takie w rolce ,ale tutaj wychodzi taniej od chusteczek jednorazowych przy dluzszym uzyciu.Tylko jak wychodze to zabieram chusteczki, w domu reczniki.Tak glupio na ulicy ciagnac wstazke papieru no i problem bo nie wchodzi do torebki(probowalam ,wystaje z niej).
 
Ostatnia edycja:
KORIANDER nie wiem po ile sa reczniki papierowe takie w rolce ,ale tutaj wychodzi taniej od chusteczek jednorazowych przy dluzszym uzyciu.Tylko jak wychodze to zabieram chusteczki, w domu reczniki.Tak glupio na ulicy ciagnac wstazke papieru no i problem bo nie wchodzi do torebki(probowalam ,wystaje z niej).

hehe dobre;)
 
Łukasz z kieliszkiem bb.jpg
Torcik samochodzik Łukaszka i wróżba roczkowa- ukaszek bez namysłu sięgnął po kieliszek ://:crazy:
 

Załączniki

  • tort na bb.jpg
    tort na bb.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 73
sama robiłam torcik. Najgorzej było zagnieść tą masę cukrową. Od czarnego barwnika miałam całe fioletowe dłonie i nie mogłam ich wyczyścić, udalo się proszkiem do prania ale jeszcze paznokcie mam fioletowo czarne:((

wróżbę robiliśmy:) napisałam ze kieliszek wybrany jako drugi kalkulator więc jest nadzieja hehe
 
reklama
Do góry