reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

ja w ogóle nic nie czuję :( Skończony 22 tydzień, wiem jak mała leży, lekarz mówił, że tu powinnam czuć nóżki. Mam detektor ruchów i słyszę tętno, serduszko i kopniaczki ninja - ale nie czuję NIC. Łożysko mam umiejscowione na ścianie przedniej, więc rozumiem, że mogę odczuwać słabiej... ale wcale? O motylkach, rybkach mogę zapomnieć, ale już chyba powinny być kopniaczki, hmmm? Jak myślicie?
 
reklama
dziewczyny moje dziecie pierwszy raz dzisiaj okopało tatuśka :D zawsze jak przykładał rękę to mały przestawał kopać, a dzisiaj dostał kilka kopniaków.. mówie wam aż się popłakałam! :-)
 
Izka ...super...ciesze się razem z Wami :-):-):-)...domyślam się co musicie czuć!!!!:tak::tak::tak:

Moje wczoraj też się rozbrykało a już się bałam, że coś jest nie tak...cały wieczór fikało mi w brzuchu...ale jak tylko przykładałam ręke to siedziało cicho jak trusia....nawet w nocy po przebudzeniu się fikał-a:tak:
 
zenia, all-me nooo mówie Wam super, mnie kopał jak dawałam rękę, a męża nigdy, zawsze jak położył ręke to dziecie chyba wyczuwało, że to nie moja :-pa tatusiek wczoraj był wniebowzięty, cuuudne uczucie naprawdę! :-)
a za niedługo będziemy płakać z bólu, zenia Ty podwójnie heh :-p
 
Izka -super, mój mąż mówi ze juz bardzo chciałby poczuć ale właśnie zawsze jak przykłada rękę to jest cisza :)
ja weszłam na to forum to sie chciałam wam pożalić ze od dwóch dni znowu prawie nic nie czuję, ale zanim przeczytałam sierpień i wyprawkę to poczułam kilka kopniaczków więc juz nieaktualne :D czy wy tez macie takie dni że nie czujecie prawie nic?
 
Izka super ze i tatus na kopniaczki sie zalapal:-) i tak jak Kupciusia 'zazdraszczam', bo mnie nawet nic nie smyra, nic jeszcze nie czuje i nie moge sie doczekac
 
reklama
Izka - też zazdroszczę i gratuluję ogromnie :) Może Dziecię się wreszcie przekonało, że to Tata :-) Ja jeszcze nic nie czuję, ale zdaję sobie sprawę, że to pewnie za wcześnie. Choć czekam bardzo, jak każda z Was. I liczę, że M wtedy zacznie bardziej się z brzuchem komunikować :-D
 
Do góry