reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

reklama
Tez ostatnio mialam taki dzien ze moja dzidzka prawie nic sie nie ruszala jak juz to czulam kopniaki bardzo leciutko i rzadko a w 26 tyg jestem:)no ale nastepnego dnia wszystko wrocilo do normy i znow szalala

A tak wogole to jak czesto miewacie takie dni ze czujecie ze wasza dzidzka rusza sie rzadziej....?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moj rozrabiaka to najbardziej lubi dokazywac jak w pracy jestem i np mam skompliowana sprawe do zalatwienia przez telefon, zdarza mi sie alalowac bo tak czasami mnie kopnie niespodziewanie bolesnie:tak:
w nocy tez mu sie zdarza baraszkowac, chociaz ta noc ok bo go wieczorkiem draznilam zrodelm swiatla no bo juz oczki mu sie otworzyly i ponoc odroznia ciemnosc od jasnoci,
powiem wam ze napewno odroznia bo szalal mi w brzuchu wczoraj

niezle zabawy, nie?
tez jestem pewna ze cos tam slyszy, bo jak mu mowie zeby sie uspokoil bo mamusie to boli to sie troche slucha;-)
 
Ostatnia edycja:
Moja mała uaktywnia się wieczorami. Ale wtedy nadrabia zaległości całego dnia. Wtedy też puszczam jej kołysanki, które śpiewała mi jeszcze moja mama i babcia i ewidentnie je lubi, bo sie uspakaja.
Natomiast również co wieczór bawi się z tatą. Kopniak i stuknięcie taty, kopniak i znowu tata. Ale jak tata zaczyna delikatnie glaskać brzuszek i mówi daj juz mamusi spać, robi się cisza. Czuje ojcowską rękę :-)
 
Niemile uczucie jak kopie w pecherz...:no:

Ostatnio dal sie 2 razy przylapac jak sie przesuwa w brzuszku. :-)Lezalam sobie na plecach i widac bylo jak mlody sie przemieszcza pod skora z miejsca na miejsce. Niesamowite!:-) Maly stworek kochany :-)


A kiedy lezymy z moim N. i przytulam sie do niego od tylu juz zdarzylo sie ze N. poczul wierciuszka na plecach :-)
Wtedy pada haslo "syneczku nie kop mamusi, daj tatusiowi spac" i Maly sie uspokaja :D

Czasami w pracy sie zapominam siedzac za blisko biurka wciskam lekko brzuch w krawedz. I wydaje mi sie ze Mlody sie huknął pare razy :-( gdy wierzgał mocniej. :sorry2: Obiecuje, poprawie sie.

A tu jeszcze 3 miesiace....
 
Ostatnia edycja:
mój mała dzidzia to co drugi dzień budzi mnie kopniakami, śmieje sie że wygania mame na zakupy i spacerek :-) natomiast dłoń mojego M dzieła uspakajająco dzidzia zaraz przestaje kopać i idzie spać , już wiemy kto będzie usypiał dzidzie w domu hehe:-)
 
reklama
Ja swój pierwszy ruch poczułam gdzieś w 19 tygodniu ale jeszcze nie wiedziałam ze to jest to:) To było jak taka bąbelka w brzuszku hehe a potem był spokój do 21-22 tygodnia. Martwiłam się ze coś nie tak bo przecież powinna się już zacząć ruszać a tu nic ale doktor uspokajał a potem zaczęło być więcej takich bąbel i wiedziałam ze to jest to!! A teraz czuje Moja Mała całymi dniami niekiedy i coraz silniej a najbardziej lubi 23 godzinę!!! Wtedy kopie raz po raz przez około godzinę hehe aż brzuszek mi podskakuje:D:D Fajna sprawa!!!
 
Do góry