reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Ja byłam stymulowana bemfolą 270 i ganirelixem. Zero skutkow ubocznych.
U mnie dziś 3dpt, czuję się normalnie, testuje za 3 dni. Progesteron w dniu transferu wynosił 14, więc mam dołożony Prolutex.
jejku czekamy czekamy!!!!❤❤❤❤❤❤❤nic a nic nie czujesz nie pobolewa cie nic ??plamień nie masz bo czytałam wcześniej tu na grupie że dziewczyny miewały też plamienia ale to każda inaczej więc nie ma znaczenia tak naprawdę czy wystąpią u cb😍ja progesteron zawsze niby miałam dobry po owulacji a może mylę to z czymś innym bo progesteron bada się z krwi 🙈a lekarz mowil to zawsze po monit🤣w każdym razie że mam ładne endometrium oooo tak😆
Czekamy ❤❤❤❤❤❤❤ ✊✊✊✊✊✊✊✊🤩
 
reklama
jejku czekamy czekamy!!!!❤❤❤❤❤❤❤nic a nic nie czujesz nie pobolewa cie nic ??plamień nie masz bo czytałam wcześniej tu na grupie że dziewczyny miewały też plamienia ale to każda inaczej więc nie ma znaczenia tak naprawdę czy wystąpią u cb😍ja progesteron zawsze niby miałam dobry po owulacji a może mylę to z czymś innym bo progesteron bada się z krwi 🙈a lekarz mowil to zawsze po monit🤣w każdym razie że mam ładne endometrium oooo tak😆
Czekamy ❤❤❤❤❤❤❤ ✊✊✊✊✊✊✊✊🤩
Ja generalnie bardzo malo odczuwam, jestem raczej z osób, które nigdy nie biorą znieczulenia etc 😀 wczoraj czułam jakieś uklucia w podbrzuszu, ale marginalne, mam nadzieję że na implementację. Poki co zero plamien u mnie. Zobaczymy za 3 dni.
 
no właśnie niestety na kilku USG przed rozpoczęciem stymulacji lekarz mówił, że na jajnikach jest mało pecherzyków antralnych i że generalnie z obrazu USG wynika, że mam duzo mniejszą rezerwę jajnikową niż by wynikało z amh. Dlatego bardzo się stresuję dzisiejszą wizytą, bo u nas przy tak słabym nasieniu ma pewno nie uzyskamy dużo zarodków 😞
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.🤞🤞 Wierze, że będzie dobrze 🧡 na pewne rzeczy nie mamy wplywu, takze spróbuj się nie denerwować.
 
miałam dzwonić ale mąż mnie przekonał że mam dać sobie odpocząć przez weekend i w pn zadzwonić...kusiło mnie strasznie ale jednak nie zadzwoniłam.. wewnętrznie się z tym mecze cały dzień a jestem osobą która załatwia sprayw odrazu tym bardziej jeśli coś jest nie po mojej myśli bądź mam wątpliwości...więc nie było mi łatwo przetrwać kolejnego dnia w niewiedzy 😆na szczęśliwie jutro mam dniówkę u siebie później nockę w drugiej pracy więc nie będzie czasu na myślenie 😉a jak wy się czujecie po transferach ?kiedy testujecie ?
Teraz kto czeka na transfer ?jak się czujecie stymulowane i wgl czym jesteście stymulowane tzn jakimi lekami ?
Ja bylam na stymulacji w czerwcu, tak jak Bolilol menopur i bemfola, nie mialam skutków ubocznych, jedynie pod koniec czulam jajniki. Zastrzyki mialam 8 dni, 10 dnia mialam punkcje. Z racji ze pobrano okolo 30 komórek to transfer odroczony na poczatek sierpnia- udało sie ale w 7tc poronienie.
We wrzesniu drugi transfer beta 0
Teraz planuje isc w polowie pazdziernika na wizyte ustalic co dalej 🙂 zostalo nam 6 zarodkow 🎈
Mam nadzieję ze do 3razy sztuka ☹️
 
ja jestem aktualnie w trakcie stymulacji: Bemfola 150 + menopur 150. Za mną 5 dni, dzisiaj wizyta z podglądem.
Czuję się niestety fatalnie. Jestem migrenowcem i to co się dzieje na stymulacji, to przechodzi ludzkie pojęcie. Migrena non stop w pełnej krasie, a staram się ograniczać przyjmowanie leków na migrenę, więc np. dziś w nocy co 30 minut wybudzał mnie ból. Dzisiaj mam sprawy do załatwienia, w tym wizyte, więc żeby móc prowadzić auto i nie porzygać się w przypadkowych miejscach wzięłam leki i jest znośnie, mam nadzieję, że do tej 15 przeżyję.

A ja się uda, to i tak za 15 lat usłyszę od dziecka, że mnie nienawidzi, bo nie pozwalam jej/mu jechac samemu na koncert na drugi koniec Polski z obcymi ludźmi poznanymi w internecie 🤷🏻‍♀️
Ja do męża sie smieje ze nasze dziecko urodzi się z długiem 😂
Jak pojdzie do roboty to powiem ze ma mi oddac 30 kola 😂
 
no właśnie niestety na kilku USG przed rozpoczęciem stymulacji lekarz mówił, że na jajnikach jest mało pecherzyków antralnych i że generalnie z obrazu USG wynika, że mam duzo mniejszą rezerwę jajnikową niż by wynikało z amh. Dlatego bardzo się stresuję dzisiejszą wizytą, bo u nas przy tak słabym nasieniu ma pewno nie uzyskamy dużo zarodków 😞
Jeszcze tego nie skreślaj!
Mój obraz dojrzałych pęcherzyków na ostatnim USG nie odpowiadał ilości uzyskanych dojrzałych komórek (w rezultacie było ich więcej). Trzymam kciuki niezmiennie!
 
reklama
Do góry