reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Hejka dziewczyny, chyba się u mnie sprawa rozwiązała. Dostałam miesiączkę…
Teraz sobie tak wrocilam do Twojej historii i widzę ze u Was czynnik męski . Nie poddawajcie się ! Walczcie dalej ! Może poczytaj opinie o innych klinikach ? Może jakieś dodatkowe wspomaganie do nasienia ?
 
Teraz sobie tak wrocilam do Twojej historii i widzę ze u Was czynnik męski . Nie poddawajcie się ! Walczcie dalej ! Może poczytaj opinie o innych klinikach ? Może jakieś dodatkowe wspomaganie do nasienia ?
Chyba tym razem sprobujemy z zamrożonym nasieniem sprzed chemii. Ale dopiero może za jakieś dwa, albo trzy miesiące. Troche dam hormonom odpocząć. I głowie 🥴

Przykro mi :(
Macie jeszcze zarodki?
Doskonale wiem co czujesz ale nie poddawaj się i idź po swoje, w sumie nic innego nam nie pozostało
Niestety nie 😔Zaczynamy od początku.
W sumie troche jestem zła na tę klinikę, bo wykorzystali wszystkie 9 jajeczek z punkcji, a mogli przeciez jedno albo dwa zostawić skoro wiedzieli, że tu jest czynnik męski i mają zamrozone nasienie na ewentualną kolejną próbę.
 
Chyba tym razem sprobujemy z zamrożonym nasieniem sprzed chemii. Ale dopiero może za jakieś dwa, albo trzy miesiące. Troche dam hormonom odpocząć. I głowie 🥴


Niestety nie 😔Zaczynamy od początku.
W sumie troche jestem zła na tę klinikę, bo wykorzystali wszystkie 9 jajeczek z punkcji, a mogli przeciez jedno albo dwa zostawić skoro wiedzieli, że tu jest czynnik męski i mają zamrozone nasienie na ewentualną kolejną próbę.
to tak jak my, wszystko zaczynamy od początku :(
nie poddawaj sie :)
wiem ze to brzmi glupio i sama sie denerwuje ze względów na koszty jak mowia ze pierwsza procedura to tak naprawdę próba bo lekarz nie jest wstanie przewidziec jak kobieta zareaguje na stymulacje jak zarodki będą sie rozwijać itp. mam jednak cicha nadzieje ze druga procedura dla ciebie i dla mnie skończy sie tym czego tak bardzo pragniemy :)
 
Hejka dziewczyny, chyba się u mnie sprawa rozwiązała. Dostałam miesiączkę…
Przykro mi :( daj upust emocjm, krzycz, płacz, ale pamiętaj, że jeszcze wszytsko przed Wami! Jeszcze będzie pięknie!! ♥️ Najważniejsze,żeby się nie poddawać ♥️ wiem,że łatwo mówić, ale w zeszłym roku świat mi się zawalił, jednak po przepracowaniu tematu dziś jestem wdzięczna chociaż za te 6 tygodni z moją fasolka 🤗

A powiedz, bo wyczytałam, że u Was problemem jest czynnik męski, czy w Waszej niemieckiej klinice Tobie też robili jakieś badania w kierunku płodności? Np histeroskopię, sprawdzali CD138 i CD56? Trombofilie?
 
reklama
Przykro mi :( daj upust emocjm, krzycz, płacz, ale pamiętaj, że jeszcze wszytsko przed Wami! Jeszcze będzie pięknie!! ♥️ Najważniejsze,żeby się nie poddawać ♥️ wiem,że łatwo mówić, ale w zeszłym roku świat mi się zawalił, jednak po przepracowaniu tematu dziś jestem wdzięczna chociaż za te 6 tygodni z moją fasolka 🤗

A powiedz, bo wyczytałam, że u Was problemem jest czynnik męski, czy w Waszej niemieckiej klinice Tobie też robili jakieś badania w kierunku płodności? Np histeroskopię, sprawdzali CD138 i CD56? Trombofilie?
Mogliśmy zrobić badania pod względem genetycznym nasienia (i pewnie tez tych parametrow, o ktorych ty piszesz) Tylko po pierwsze to był dodatkowy koszt, a po drugie my wiemy dlaczego nasienie męża ma słabą morfologię i ruchliwość. Mąż miał chłoniaka wiele lat temu i przeszedł radio oraz chemioterapie.
 
Do góry