reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

ale ekstra!!! Trzymam kciuki ✊✊✊ czy to był pierwszy transfer?
Tak to był 1. Wiadomo człowiek przystępuje do procedury z myślą ze się uda ! Ale nie spodziewałam się se za 1 razem …. Teraz tylko czekac pozostaje co dalej 🥹❤️
Na prawdę żałuje ze zrobiłam tak wczesnie test i bete bo teraz bardziej się stresuje czy aby będzie rosło !
 
reklama
A ilo dniowy zarodek masz ? Ja miałam mrożony 5, po 5 dniach od transferu zrobiłam o minimalnie ALE BYŁO WIDAC ! Chociaż z drugiej strony jak nie będzie widac bo za wczesnie ! To człowiek zeschizuje 🥹
Ja dzisiaj poszłam na bete ( 7dpt a miałam iść w sobotę ) i wyszła mi 31 wiec niedużo ale jest ! Zamiast się cieszyc to mega się stresuje czy mi faktycznie urośnie jak trzeba w sobotę !
Nie wiem czy faktycznie nie lepiej poczekac do dnia jak kazali zdobic 🥹
5 dniowy zarodek i dzisiaj tez by wypadalo 5dpt… ale sie boje, ze wyjdzie negatywny 😔 nie robie dzisiaj 😂 Moze w weekend.
 
Tak to był 1. Wiadomo człowiek przystępuje do procedury z myślą ze się uda ! Ale nie spodziewałam się se za 1 razem …. Teraz tylko czekac pozostaje co dalej 🥹❤️
Na prawdę żałuje ze zrobiłam tak wczesnie test i bete bo teraz bardziej się stresuje czy aby będzie rosło !
a możesz powiedzieć czemu mrożony?
I ile zarodków udało się uzyskać? Wiem ze być może gdzieś pisałaś o tym, ale tyle sie tu dzieje ze nie jestem w stanie spamiętać 😂
 
a możesz powiedzieć czemu mrożony?
I ile zarodków udało się uzyskać? Wiem ze być może gdzieś pisałaś o tym, ale tyle sie tu dzieje ze nie jestem w stanie spamiętać 😂
Miałam podejrzenie hiperstymulacji i miałam odroczony transfer o miesiąc .wyprodukowaliśmy 18 jajeczek z czego tylko 6 zapładniali. Do 3 dnia było 5, ostatecznie zostało dwa . 4BC oraz 3BC .
Po odmrożeniu 4BC uzyskał klasę 5bc i zaczął juz wychodzić z otoczki .

Problem u nas po stronie męża , morfologia 1%
 
Blue1996 myślę o Tobie, daj znać jak sytuacja ♥️✊
Mi jakies plamy wyszły na brzuchu i klatce piersiowej wczoraj zauważyłam :( nie wiem czy to od zastrzyków, czy jak :/
a masz antagonistę w protokole? Mi po zastrzyku z Cetrotide też wyszly duże plamy w miejscu wstrzyknięcia ale to podobno normalne.
Trzymam kciuki żeby było oki u Ciebie 🥰✊
Ja właśnie jadę na wizytę, napisze potem co i jak 😊
 
a masz antagonistę w protokole? Mi po zastrzyku z Cetrotide też wyszly duże plamy w miejscu wstrzyknięcia ale to podobno normalne.
Trzymam kciuki żeby było oki u Ciebie 🥰✊
Ja właśnie jadę na wizytę, napisze potem co i jak 😊
Mam antagonistę , ale dopiero na 6,7 i 8 dc. Dziś mam 4 dc.
Ja miejsca wstrzyknięcia mam okej, żadnego siniaczka, zaczerwienienia nic. To są drobne, rozsiane czerwone plamki o nieregularnych kształtach.
 
reklama
Do góry