reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Elegancko ✊
A powiedz, czujesz ból jajników? Albo jakies inne objawy brania zastrzyków?
w ciągu dnia czuje delikatne kłucie, ale dzisiaj w nocy tak mnie bolały ze nie mogłam spać z godzinę. Sczegolnie właśnie ten lewy gdzie jest więcej. Taki ból jak na okres. I dodatkowo o 20 zasypiam już 😂 a normalnie chodzę spać po północy
 
dziękuję kochana za radę, dopytam w poniedziałek koniecznie. a możesz przypomnieć jak to u Ciebie wyglądało przy pierwszej stymulacji? Strasznie sie stresuje zeby udało się chociaż ten jeden wymarzony zarodek uzyskać :(
u mnie podczas monitoringu było 12 pęcherzyków i tak jak u ciebie na jednym jajniku było ich więcej niż na drugi, niestety pęcherzyki nie rosły równomiernie i podczas punkcji okazało sie ze mam tylko 6 pęcherzyków z oocyta z czego tylko 1 była dojrzała, 2 niedojrzale i 3 w trakcie dojrzewania które miały dojrzeć w klinice -niestety tyko jedna dojrzała - finalnie uzyskałam dwa jajeczka które zostały zapłodnione, jeden dzień po zapłodnieniu okazało sie ze ta moja jedyna dojrzała komórka jest już za stara i zarodek przestał sie rozwija - finalnie uzyskaliśmy jeden zarodek 3 dniowy, niestety transfer nie zakończył sie ciąża
na wizycie po becie lekarz mi powiedział ze wiedział ze będzie problem z pęcherzykami dlatego ze rosły nierównomiernie wiec były na różnych etapach dojrzewania :(
teraz boje sie tylko aby przy drugiej procedurze sytuacja z jajeczkami sie nie powtórzyła :(
 
reklama
Matko jakie to wszystko jest skomplikowane :( zestresowalam się teraz
@paulina7891 a Ty jak sie czujesz?
Dziękuję, dobrze się czuję. Jestem po 3 dniach zastrzyków i właśnie nie boli mnie nic, nie czuje nic, tylko ta wysypka,plamki mnie martwią, ale myślę, że to może być efekt świątecznego obżarstwa, bo od ponad roku jestem na diecie przeciwzapalnej, a w święta mocno pofolgowalam. Aaa i do tego mam zaparcia. Jak do jutra nie będzie poprawy, to zgloszę to mojemu lekarzowi.
 
Do góry