reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Dziękuję, dobrze się czuję. Jestem po 3 dniach zastrzyków i właśnie nie boli mnie nic, nie czuje nic, tylko ta wysypka,plamki mnie martwią, ale myślę, że to może być efekt świątecznego obżarstwa, bo od ponad roku jestem na diecie przeciwzapalnej, a w święta mocno pofolgowalam. Aaa i do tego mam zaparcia. Jak do jutra nie będzie poprawy, to zgloszę to mojemu lekarzowi.
wcale nie musisz odczuwać stymulacji :)
ja przez cala stmulacje czula sie dobrze dopiero pod koniec czula jakby mi ktoś napompował jajniki i mnie lekko uciskały :)
 
reklama
Nie pozostaje Nam nic innego jak czekać... Choć ciężko, wiem ale damy radę 😊 Kiedy zamierzasz testować a kiedy beta? ☺️
Dziewczyny ! Powodzenia ! Dawajcie znac ❤️
 
U mnie
13.04 (7dpt) 31 beta
15.04(9dpt) 102.8 beta
Zamiast cieszyc się , to się stresuje czy w pon urośnie 🥹

Czuje się ogólnie dobrze , jakoś bardziej nerwowa jestem 🥹 lekko brzuch czuje ale ogólnie jest okej !
 
wcale nie musisz odczuwać stymulacji :)
ja przez cala stmulacje czula sie dobrze dopiero pod koniec czula jakby mi ktoś napompował jajniki i mnie lekko uciskały :)
Ja przy stymulacji czułam się dobrze, od czasu do czasu czułam jajniki ale tak jak przy owulacji .

Po punkcji od momentu wybudzenia minelo z 15 min wrocilam do męża ( dziewczyny leżały jeszcze na sali ale ja nie miałam potrzeby ) ….. No i jak wrocilam do męża chyba hormony dały o sobie znac i urządziłam na poczekalni do męża „awanturke” o nic 🥹😅
 
Ja przy stymulacji czułam się dobrze, od czasu do czasu czułam jajniki ale tak jak przy owulacji .

Po punkcji od momentu wybudzenia minelo z 15 min wrocilam do męża ( dziewczyny leżały jeszcze na sali ale ja nie miałam potrzeby ) ….. No i jak wrocilam do męża chyba hormony dały o sobie znac i urządziłam na poczekalni do męża „awanturke” o nic 🥹😅
Gratuluję ♥️ będzie dobrze ✊♥️
A powiedzcie punkcja przy takiej stymulacji wypada chyba wcześniej niż normalna owulacja? Mi w tym cyklu okres z 7 dni skrócił się do 4, a już wczoraj śluz jak płodny, czy to możliwe? Dziś w sumie 5dc, w poniedziałek był dzień "zero" i od wtorku zastrzyki.
 
Gratuluję ♥️ będzie dobrze ✊♥️
A powiedzcie punkcja przy takiej stymulacji wypada chyba wcześniej niż normalna owulacja? Mi w tym cyklu okres z 7 dni skrócił się do 4, a już wczoraj śluz jak płodny, czy to możliwe? Dziś w sumie 5dc, w poniedziałek był dzień "zero" i od wtorku zastrzyki.
To wszystko ustali Twoj lekarz 😊😊 w moim przypadku akurat tak się złożyło, że punkcje miałam w 14dc a cykle zazwyczaj mam 28 dniowe 😊 Mój cykl w ktorym miałam symulację też się skrócił tzn dostałam okres dokładnie 5 dni po punkcji i w kolejnym miesiącu już wszystko wróciło do normy 💖
 
Gratuluję ♥️ będzie dobrze ✊♥️
A powiedzcie punkcja przy takiej stymulacji wypada chyba wcześniej niż normalna owulacja? Mi w tym cyklu okres z 7 dni skrócił się do 4, a już wczoraj śluz jak płodny, czy to możliwe? Dziś w sumie 5dc, w poniedziałek był dzień "zero" i od wtorku zastrzyki.
Wiesz co nie wiem dokladnie, mi akurat punkcja wypadła w 12dc , to wszysyko zależne jak sie pecherzyki rozwijają . Tak ze mnie się „lało” .
 
reklama
To wszystko ustali Twoj lekarz 😊😊 w moim przypadku akurat tak się złożyło, że punkcje miałam w 14dc a cykle zazwyczaj mam 28 dniowe 😊 Mój cykl w ktorym miałam symulację też się skrócił tzn dostałam okres dokładnie 5 dni po punkcji i w kolejnym miesiącu już wszystko wróciło do normy 💖
Ja okres dostałam w 24dc (brałam duphaston), cykl mam 28-32 dni
 
Do góry