reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Bardzo, bardzo mi przykro. Płaczę razem z tobą 🥺😢. Wiem, że żadne pocieszania nic dzisiaj nie dadzą, ale ja wierzę, że jeszcze się uda i jak minie rozpacz, to spróbujecie raz jeszcze. Moze za jakiś czas. Bardzo mocno cię przytulam ♥️
Na pewno pojedziemy jeszcze raz do nowej procedury ale myślę że najwcześniej za 3 miesiące bo musimy uzbierać kasę.
Moje serce poraz kolejny się poruszyło, niby jest do tego przyzwyczajone a za każdym razem boli i człowiek się łudzi że tym razem będzie inaczej:(
 
dzisiaj ja czekam na twoj wynik razem z toba <3
czuje ze bedzie to dobry wynik :)
Bardzo mi przykro kochana 😭. Ale pamiętaj czas goi rany. Odpocznij sobie troszkę i działaj. Na pewno się uda spełnić Twoje marzenie. Trzeba walczyć i się nie poddawać 👊👊👊Jesteś silną kobietką jak my wszystkie zresztą 😉😉. Trzeba wierzyć. Podziwiam Nas wszystkie za tą wolę walki i na pewno dla Ciebie też słoneczko zaświeci 🌅Trzymaj się cieplutko i na razie o tym nie myśl. Przyjdzie na to czas.
 
reklama
Ja mam betę jutro i też już czuje taki poziom stresu i adrenaliny, że szok. Tak czy siak, będę czekać na telefon od lekarza gdzieś koło 14-15, bo nie będę miała odwagi sprawdzić wyników.
 
Do góry