reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Witam 🤗 podchodzę pierwszy raz do in vitro. Obecnie kończę brać tabletki anty oraz za mną 3 zastrzyki gonapeptyl 0,1 biorę je co drugi dzień.
29.01 mam wizytę w klinice podczas której rano o 10 mam zrobić badania z krwi oraz usg a popołudniu wizyta z lekarzem po której jeśli wszystko będzie ok dostane menopur do stymulacji.
No i teraz moje pytanie 29.01 przypada mi dzień podania 7 zastrzyku czy nie zaburzy on badan z krwi ? Mogę go normalnie rano zrobić? Może miała któraś podobna sytuację 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20240121_230651_Gallery.jpg
    Screenshot_20240121_230651_Gallery.jpg
    441 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Witam 🤗 podchodzę pierwszy raz do in vitro. Obecnie kończę brać tabletki anty oraz za mną 3 zastrzyki gonapeptyl 0,1 biorę je co drugi dzień.
29.01 mam wizytę w klinice podczas której rano o 10 mam zrobić badania z krwi oraz usg a popołudniu wizyta z lekarzem po której jeśli wszystko będzie ok dostane menopur do stymulacji.
No i teraz moje pytanie 29.01 przypada mi dzień podania 7 zastrzyku czy nie zaburzy on badan z krwi ? Mogę go normalnie rano zrobić? Może miała któraś podobna sytuację 😉
Każda z nas robiła badania podczas stymulacji 😉. Zastrzyk powinnaś zrobić normalnie.
 
Lekarz Ci zalecił?
Wiesz ja to myślę, że taki pakiet wszystkich badań również genetycznych powinien być częścią przygotowawcza do każdej procedury.
A tu coraz częściej myślę, że lekarze to sobie testują na nas..może tak moze inaczej..a może w końcu takie badanie by zrobić.
Ciężki temat.
Ja czekam na okres i jesli ilosc komorek bedzie ok do stymulacji to podchodzimy w.najbliszym cyklu. Tez tak bardzo boje sie tego, kolejnej porazki.
A w której klinice próbujesz, jeśli mogę zapytać?
lekarz zaproponował podejście do kolejnego transferu bez zmian albo zbadanie immunologi, zdecydowaliśmy sie na badania ponieważ uzyskujemy mało zarodków podczas hodowli (2 procedury z każdej procedury po 1 zarodku) i dla nas każdy zarodek jest na wagę złota
 
Lekarz Ci zalecił?
Wiesz ja to myślę, że taki pakiet wszystkich badań również genetycznych powinien być częścią przygotowawcza do każdej procedury.
A tu coraz częściej myślę, że lekarze to sobie testują na nas..może tak moze inaczej..a może w końcu takie badanie by zrobić.
Ciężki temat.
Ja czekam na okres i jesli ilosc komorek bedzie ok do stymulacji to podchodzimy w.najbliszym cyklu. Tez tak bardzo boje sie tego, kolejnej porazki.
A w której klinice próbujesz, jeśli mogę zapytać?
leczę sie w Zieba Clinic w Katowicach, z badan genetycznych badalismy tylko kariotypy
 
ja jestem po dwóch transferach przy których beta w ogóle nie drgnęła dlatego również zdecydowaliśmy sie na badania immunologiczne
Jestem ciekawa co mój lekarz mi powie. Mam nadzieje, ze znajdzie tam jajka do stymulacji.
Nie chce się tym stresować, ale mimo wszystko stresuję mnie to.
 
reklama
A ja dostałam dziś androtop i estrofem od 16 dc, potem okres i stymulacja.
Taki jest plan.
Jestem przerażona z lekka tym androtopem...czy nie wyrosną wąsy🧔‍♂️🧔‍♀️
🤯

Czy któraś z Was ma doświadczenia z tymi preparatami ?
 
Do góry