reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
U mnie na sztucznym cyklu nawet nic nie drgnęło. Na naturalnym zarodki przyjęły się za drugim podejściem (niestety poroniłam) i za trzecim też tylko własny cykl i dodatkowo dostałam heparynę.
Zarodki 5 dniowe.
 
Drugi, czy macie dziewczyny jakieś wskazania co dalej robić, zarodki jeden był dobrej jakości, drugi bardzo dobrej, może jest coś nie tak z tą immunologia, albo ednometrium. Jakie badania powinna zrobić żeby to sprawdzić?
jestem w podobnej sytuacji, zdecydowałam sie na zbadanie immunologi przed kolejnym transferem
 
jestem w podobnej sytuacji, zdecydowałam sie na zbadanie immunologi przed kolejnym transferem
Lekarz Ci zalecił?
Wiesz ja to myślę, że taki pakiet wszystkich badań również genetycznych powinien być częścią przygotowawcza do każdej procedury.
A tu coraz częściej myślę, że lekarze to sobie testują na nas..może tak moze inaczej..a może w końcu takie badanie by zrobić.
Ciężki temat.
Ja czekam na okres i jesli ilosc komorek bedzie ok do stymulacji to podchodzimy w.najbliszym cyklu. Tez tak bardzo boje sie tego, kolejnej porazki.
A w której klinice próbujesz, jeśli mogę zapytać?
 
Lekarz Ci zalecił?
Wiesz ja to myślę, że taki pakiet wszystkich badań również genetycznych powinien być częścią przygotowawcza do każdej procedury.
A tu coraz częściej myślę, że lekarze to sobie testują na nas..może tak moze inaczej..a może w końcu takie badanie by zrobić.
Ciężki temat.
Ja czekam na okres i jesli ilosc komorek bedzie ok do stymulacji to podchodzimy w.najbliszym cyklu. Tez tak bardzo boje sie tego, kolejnej porazki.
A w której klinice próbujesz, jeśli mogę zapytać?
A badałyście może endometrium, ja nigdy nie miałam żadnych bóli okresowych, okres super regularny, ale może powinnam zbadać jednak.
 
A badałyście może endometrium, ja nigdy nie miałam żadnych bóli okresowych, okres super regularny, ale może powinnam zbadać jednak.
Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe badania to ja nie miałam, jedyne co to pod kątem miesniaka-histeroskopia.
jesli chodzi o bóle okresowe to od poronienia sprzed 12 lat to też zaczęły być mniej dotkliwe. Aktualnie od paru lat to mam tak jak Ty, nie mam żadnych boli, do tego moje miesiączki są krótkie i nie jakies bardzo obfite ;(
W klinice w której teraz zaczynam mają jakieś testy beReady na ocenę receptywności endometrium i jeszcze jakies inne, ale wszystkie drogie ;(
Mnie to wszystko przeraża.
Dodatkowo boję się kolejnego badania amh :(
 
reklama
Do góry