reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Hej dziewczyny, czy na cyklu naturalnym przed crio mialyscie badane hormony ? Trochę się martwię bo u mnie wczoraj 15dc pęcherzyk 19mm prog <0,20 , estradiol 60, lh 5,1 . Jest to cykl po punkcji . Obawiam sie cxy owulacja w ogole nastąpi
 
Hej dziewczyny, czy na cyklu naturalnym przed crio mialyscie badane hormony ? Trochę się martwię bo u mnie wczoraj 15dc pęcherzyk 19mm prog <0,20 , estradiol 60, lh 5,1 . Jest to cykl po punkcji . Obawiam sie cxy owulacja w ogole nastąpi
LH przez kilka dni pod rząd. U mnie pik był w tym miesiącu w 12 dc, ja mam krótkie cykle 26-28 dni.
 
Ja tez mam cykle koło 28 dni , lekarz twierdzi ze przez punkcje w poprzednim miesiacu i brane hormony mam przyblokowana przysadke i owulacja bedzie później
 
Lekarz pewnie wie co mówi. To pewnie może być kwestia najbliższych dni. Masz badać codziennie?
LH było 54 i następnego dnia spadło na 8.
Po punkcji pierwszy transfer miałam na sztucznym i faktycznie estradiol i progesteron badałam. Kolejne na naturalnym to już nie.
 
Lekarz pewnie wie co mówi. To pewnie może być kwestia najbliższych dni. Masz badać codziennie?
LH było 54 i następnego dnia spadło na 8.
Po punkcji pierwszy transfer miałam na sztucznym i faktycznie estradiol i progesteron badałam. Kolejne na naturalnym to już nie.
Nie , nie co dziennie bo widac po wynikach bylo ze daleko do owulacji . Na razie mialam zrobic w czwartek i potem monit i kolejne badania w sobotę . Kolejny monit jutro wiec w zaleznosci co bedzie w usg pewnie znow będę miala zrobić badania. A przed tym jak mialas LH 54 to tez mialas tak niskie jak ja ? Nie wiem czy to moje 5 nie jest za niskie nawet na etapie przed owulacja
 
jezli to 6dpt blastki to juz na pewno cos powinno wyjsc :)

co tam u ciebie ?
dawno sie nie odzywalas ?
widze ze nie tylko ja "stara" staraczka jeszcze walcze
Cześć jestem nowa na forum nie mam nikogo z kim mogłabym się podzielić moim dzisiejszym testem. Jestem po transferze 5dniowej blastki, dziś jest mój 6dpt i zrobiłam test sikany. Powiedzcie mi czy też tam widzicie cień cienia ?
 

Załączniki

  • IMG_20231210_123942.jpg
    IMG_20231210_123942.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 77
  • IMG_20231210_124031.jpg
    IMG_20231210_124031.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry