reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Biorę też właśnie 3 razy dziennie doustnie i 2 dopochwowo, ale dziś mi lekarka podwoiła dawkę progesterone besins także mam nadzieję że poziom się podniesie :)
Dziewczyny, jak tu wytrzymać 10 dni bez testowania?
Jak 2.12 mialas transfer 5dniowej blastocysty to dzis juz by ci wyszla beta. Idz jutro na krew i bedziesz wiedziala ☺️
6dpt juz powinna byc dwucyfrowa jezeli jestes w ciazy😊
 
reklama
@Bolilol robisz betę jeszcze?
Ja 15.12 muszę iść zrobić TSH, ft3, ft4, to i betę zrobię.
Póki co: bolą piersi i podbrzusze/pachwiny czasem. Nie cały czas. A jak u Ciebie?
byłam w środę jeszcze i miałam 862. Niestety dorwał mnie covid i od środowego popołudnia do wczorajszego wieczora gorączkowalam, dzisiaj ból głowy i wymioty po wszystkim...

Ale dolegliwości ciążowych nie mam żadnych, nawet piersi mnie nie bolą - nic. Żadnego bólu brzucha czy ciągnięcia
 
byłam w środę jeszcze i miałam 862. Niestety dorwał mnie covid i od środowego popołudnia do wczorajszego wieczora gorączkowalam, dzisiaj ból głowy i wymioty po wszystkim...

Ale dolegliwości ciążowych nie mam żadnych, nawet piersi mnie nie bolą - nic. Żadnego bólu brzucha czy ciągnięcia
Może kropek to przetrwa. Zrób kontrolnie może betę jeszcze po weekendzie?
Żeby sprawdzić czy rośnie to chyba trzeba 2 razy iść?
Mnie znowu te bóle zaczynają trochę niepokoić. W necie różnie piszą. Raz, że tak ma być, drugi raz, że to zwiastun poronienia.
 
Może kropek to przetrwa. Zrób kontrolnie może betę jeszcze po weekendzie?
Żeby sprawdzić czy rośnie to chyba trzeba 2 razy iść?
Mnie znowu te bóle zaczynają trochę niepokoić. W necie różnie piszą. Raz, że tak ma być, drugi raz, że to zwiastun poronienia.
nie ma wyjścia, musi to przetrwać, to waleczny Bombelek jest :) dzisiaj już czuję się lepiej, więc oblałam się płynem dezynfekującym i wyposażona w odpowiedni sprzęt ochronny polazłam na umówione wcześniej USG. Mamy 4,5mm pęcherzyk ciążowy w macicy :)


Myślę, że na tym etapie zarówno jakieś lekkie pobolewania, jak i totalny brak bólu to są normalne rzeczy. Niepokoić się należy silnym bólem brzucha, no i krwawieniami - jeżeli tego nie ma, to spróbuj się proszę nie martwić
 
nie ma wyjścia, musi to przetrwać, to waleczny Bombelek jest :) dzisiaj już czuję się lepiej, więc oblałam się płynem dezynfekującym i wyposażona w odpowiedni sprzęt ochronny polazłam na umówione wcześniej USG. Mamy 4,5mm pęcherzyk ciążowy w macicy :)


Myślę, że na tym etapie zarówno jakieś lekkie pobolewania, jak i totalny brak bólu to są normalne rzeczy. Niepokoić się należy silnym bólem brzucha, no i krwawieniami - jeżeli tego nie ma, to spróbuj się proszę nie martwić
To cudowna wiadomość!
Ja wizytę mam dopiero 19.12.
 
reklama
Do góry