reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Trzymam za Was i za siebie na maksa kciuki! Też jestem bardzo ciekawa jakie to jest uczucie zobaczyć dwie kreski na teście ciążowym..
Czy możecie się podzielić co suplementowałyście do punkcji i transferu poza lekami do stymulacji? Chciałabym się jak najlepiej do tego przygotować.
Do punkcji: q10 2x1, pueria uno, Wit D 4000j, resveratrol 2x1, selen 1x1, glucophage xr 500 1x1, żelazo 1x1 i to chyba wszystko. Z leków dodatkowo letrox 50. w dniu transferu odstawiłam q10 i resveratrol, po pozytywnym teście odstawiłam wit d, selen i zelazo :)
 
reklama
ja prawdopodobnie bede testowac w niedziele :)
Jestem i ja tutaj Marzycielko, piszę z Tobą na innym forum ale dołączę też tutaj. Co niektóre kobietki mnie może kojarzą 😉 W niedzielę już testujesz? Suuuper. A ja myślę też o tym teście ale u mnie za krótko jeszcze. Dzisiaj dopiero 5 dzień po transferze. A więc za wcześnie. A jak tam u Ciebie dzisiaj? Jak się czujesz?
 
Jestem i ja tutaj Marzycielko, piszę z Tobą na innym forum ale dołączę też tutaj. Co niektóre kobietki mnie może kojarzą 😉 W niedzielę już testujesz? Suuuper. A ja myślę też o tym teście ale u mnie za krótko jeszcze. Dzisiaj dopiero 5 dzień po transferze. A więc za wcześnie. A jak tam u Ciebie dzisiaj? Jak się czujesz?
Ale coś mi mówi, żeby zrobić jutro betę. Mam dziwne przeczucie, żeby zrobić i progesteron również. Myślę, że coś już powinno być 🤣😅
 
Dziewczyny, ale jedna wróżba się na pewno sprawdza. Tak akurat się sprawdza 😉🤭Bo już kilku osobom się sprawdziło, jestem świadkiem 😊Mi też wyszło, że mam chłopczyka w brzuszku. Mojej siostrze też się sprawdziło. Weźcie obrączkę swoją, przewleczcie nitkę przez nią, połóżcie się na plecach, odkryjcie brzuszek i nad brzuchem udeszcie trzy razy obrączką(w górę w dół). Jeżeli obrączką wykonuje ruchy koła to dziewczynka, jeżeli poziomo to chłopczyk. Sprawdza się, naprawdę ☺️
 
Jestem i ja tutaj Marzycielko, piszę z Tobą na innym forum ale dołączę też tutaj. Co niektóre kobietki mnie może kojarzą 😉 W niedzielę już testujesz? Suuuper. A ja myślę też o tym teście ale u mnie za krótko jeszcze. Dzisiaj dopiero 5 dzień po transferze. A więc za wcześnie. A jak tam u Ciebie dzisiaj? Jak się czujesz?
u mnie w niedziele będzie 10dpt.
czuje sie normalnie, dalej miewam bóle przedmiesiączkowe
 
Dziewczyny, jestem 3dpt (licząc, że dzień transferu to dzień zero), zarodek 5dniowy, czy miałyście kłucie jajnika? Mnie coś lewy jajnik zaczął trochę boleć 🤔
 
Ja miałam transfer w poniedziałek, więc jeszcze czekam z testowaniem😁 ja planowo w przyszly czwartek mam wizytę "potwierdzającą" czy się udało, ale nie wiem czy wytrzymam 🙈
będziesz robić betę w czwartek ?
jak lekarz chce potwierdzic czy sie udało ?
wydaje mi sie ze po wyniku progesteronu nie da sie tego ocenić a na usg jeszcze nic nie będzie widać
ciekawi mnie ta twoja wizyta :)
 
będziesz robić betę w czwartek ?
jak lekarz chce potwierdzic czy sie udało ?
wydaje mi sie ze po wyniku progesteronu nie da sie tego ocenić a na usg jeszcze nic nie będzie widać
ciekawi mnie ta twoja wizyta :)
W czwartek za tydzień mam najpierw badania krwi, a później wizytę u mojej lekarki, która zapewne powie mi co dalej:) podejrzewam, że właśnie wtedy będę miała betę i oczywiście sama bede mogla sprawdzić wcześniej wynik, ale wizyta ma pewnie na celu ustalenie dalszych kroków w przypadku powodzenia lub niepowodzenia 😊
 
reklama
Do góry