reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym wątku , czy ktoraś z Was jest po ciąży pozamacicznej ? Czy się udało ? Może jesteście w trakcie procedury? Ja przeszłam dwa razy i szykuję się do pierwszego ivf, nie wiem jak oceniać szanse na powodzenie
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym wątku , czy ktoraś z Was jest po ciąży pozamacicznej ? Czy się udało ? Może jesteście w trakcie procedury? Ja przeszłam dwa razy i szykuję się do pierwszego ivf, nie wiem jak oceniać szanse na powodzenie
Nie bylam nigdy w ciazy naturalnie.
Zaszłam po 1 transferze ivf, poroniłam w 6-7 tygodniu.
Za dwa tygodnie podchodzę do drugiego transferu
 
Ja mam wysypkę i czerwone place. Po południu wizyta u rodzinnego. Jak nie urok to już nie powiem co, teraz się boje ze mi odwołają transfer.
Dostałam uczulenia na leki ...
Dostałam leki alergiczne i Wapń i ciekawe co mi jutro powiedzą. 🥺
 
reklama
Do góry