reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Devin, umawialaś już wizytę w klinice?
Potwierdzenie ciąży to ostatnia wizyta tam, musimy znaleźć ginekologa w miejscu zamieszkania, prawda?
 
Ciągle boli mnie brzuch, taki kłująco- ciągnący ból. Zaczęło mnie to stresować, nie wytrzymałam i pojechałam sprawdzić beta HCG. 17 dpt - 3716. Ciut wolniej przyrasta niż na samym początku, ale mieści się w normie. Od razu lepiej, uspokoiłam się, że kropek tam jeszcze jest 🤪
To ja sie źle czuje jak nie czuje nic i czasami czekam az mnie tam cos w brzuchu pociagnie, wtedy wiem ze jest okej 🤣
 
Devin, umawialaś już wizytę w klinice?
Potwierdzenie ciąży to ostatnia wizyta tam, musimy znaleźć ginekologa w miejscu zamieszkania, prawda?
Ja nie mam w klinice potwierdzenia ciazy,
Umowilam sie do mojej pani z kliniki ale w jej prywatnym gabinecie. No i umowilam sie na dzisiaj wieczor- nie chcialam tak szybko ale pon-sroda jej nie pasuje, ja w czwartek wyjezdzam na 4 dni i bede dopiero za tydzien.
Wiec dzis pewnie malo zobaczymy ale bede spokojniejsza, a sie umowie za tydzien-dwa moze wtedy bedzie juz ❤️ Bo dzis to chyba za wczesnie🤭chociaz na wątkach mamusiowych u dziewczyn widac juz serduszka 5+4, ale u kazdej pewnie inaczej💙😃
 
reklama
Do góry