reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroki

reklama
Patryk dzisiaj chodził, a właściwie pchał taki duży samochodzik przed sobą, oczywiście musiałam hamować ten samochodzik bo za szybko mu uciekał i by bachnął ;-) ale poza tym świetnie mu szło :-)
 
Roxi moja właśnie zaczynała od pchacza. Na poczatku tylko do przodu potrafiła chodzić, jak po drodze znalazła się jakaś ściana to koniec pchania było. A teraz to już zabawa dla niej i wchodzi w takie zakręty, że szok :-D gratulacje dla Patryczka!!
 
A mój i chodzi przy meblach i ze dwa kroki czasem chwiejne zrobi sam, i pcha przed sobą wszystko, ale pójsćnie che i koniec sam. Na kolanka i czwrakuje, nawetpo mieście tak chce:D
 
Amelka tez wczoraj pchacz Zuzi dorwała na podwórku i jak strzała sie puściła z nim;))))- a trawa była,więc nie tak lekko:D.Dwa razy się z nim wywaliła,ale pomogłam jej go podniesć i pozbierala się i dalej szaleństwo;).A w domu smiga pchając "parasolkę" albo taboret;)

Dostałam wczoraj od Dorotki paputki- kupiła dla Zuzi i za małe,a nr 22!A na Amelke dobre- cyrki z tą numeracją:/
 
reklama
Do góry