reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BUBA Kochaniutka moja Dominika też biega ale u nas to nóżki idą na boczek tak śmiesznie to widać jak biega.A jak chodzi to całkiem mam ubaw bo czasem to tak komicznie chodzi i sie wygłupia.
 
reklama
My jeszcze nie dwunożni ale koleżanki synek(3 dni starszy od Victora)biega jak oszalały:yes:co prawda nie zwróciłam uwagi na nogi ale teraz popatrzę.
Victor ostatnio zamiast tego drewnianego chodzika to używa fotel od kompa na kółkach jako chodzik-pchacz:-D
 
U nas Majka jak chodzi - biega to sie kolysze na boki i rece w gore i idzie taka banka wstanka :-D :-D :-D :-D No ale u nas to sa narazie poczatki i pamietam jak Maks zaczynal chodzic to tez sie kolysal na boki. Jak juz zaczal lepiej maszerowac to nie pamietam jak bylo musialabym popatrzec na kasetach :-D
Maja jak idzie gdzies sama to idzie powolutku kontroluje sie sama ale jak widzi ze ktos na nia czeka na koncu to leci jak szalona :-D musimy to dzis nakrecic i moze mi sie uda wstawic filmik
Buba sama wiesz ze jak cie cos niepokoi to idz sie dowiedz ;-) Ja sie martwilam ze nozki Mai sa takie wygiete troszke i ze dziwnie chodzi i mialam racje.
 
maarta, zielona ogromne gratulacje dla synkow :)

my nadal raczkujemy ale coraz lepiej radzimy soebie z chodzeniem za 2 raczi - pokonujemy juz spore odleglosci :)
 
Dziękujemy za Gratulacje :-);-):tak:

Buba- mój może nie biega cały czas ale jak zobaczy ciekawe cel do osiągnięcia to wtedy zaczyna biec a ja mam żołądek w gardle czy mały nie zrobi bęc , ale jak na razie idzie mu nieźle :-)

Rybcia - tak dosłownie teraz mam oczy wszędzie ;-)

Wszystkim Chodziaczkom Gorąco Gratuluje nowych ciekawych umiejętności w chodzeniu :-)
 
Maarta, Zielona - gratulacje dla synków!!!

Buba - Jagoda tez biega "normalnie". Ona inaczej stawia i rusza nogami jak chodzi, a inaczej jak biega.
 
Ufff....to troche oddalilam swoje paranoje o tym ze moje dziecie cos nie tak aparatem ruchu ma....Z tym ze jeszcze jakis miesiac poltora temu normalnie chodzac czy podbiegajac nozki stawial wlasnie tak na boki.A teraz od paru dni jak biegnie to wysuwa je do tylu no i sie wkrecilam ze cos nie tak :wściekła/y: na wszelki wypadek zapisalam go juz do ortopedy niech luknie co i jak.....
 
Też uważam,że sprawdzić jest lepiej niż się zadręczać czy jest ok czy nie.Z limem też poszłam do lekarza tak na wszelki wypadek w końcu to oko.
 
Wow:szok:, Buba - niezły wicherek masz w domu;-):tak:. Wydaje mi się, że Franek po prostu nabrał wprawy w chodzeniu i wszystko jest OK, ale jak powie ci to lekarz, to na pewno się uspokoisz.
Mój Kuba na razie chodzi powoli, ostrożnie, a przyspiesza tylko, jak już jest blisko celu, jak Maja Woloszki:-). Oby jak najdłużej;-).
 
reklama
Maarta, Zielona wielkie gratulacje dla synków!!
Kubuś jeszcze nie chodzi sam, raczkuje i podobnie jak Kamilka Idzi coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem trzymany za rączki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry