reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Buba - właśnie przeglądałam stronę Lemingo i okazało się, że mały ma jedną parę ich bucików;-). Są całkiem fajne.
 
reklama
Chcielismy sie pochwalić: dzisiaj Antos zrobił dwa pierwsze kroczki:tak: :tak: :tak: stał przy kanapie i zawołałam go a on chyba sie troche zapomniał:-D :-D :-D i pomaszerował:laugh2: :laugh2:
 
Zuziu też weszłam na tą stronkę co podała Buba i też się okazało że mam dwie pary butków od nich (jedne już za małe) fajnie wiedzieć że są dobre :tak:

Maarta OGROMNIASTE GRATULACJE DLA ANTOSIA!!!! Teraz to się zacznie :tak:
 
Witajcie!!!!!!
Dopiero teraz dotarłam , żeby Wam napisać że :

14.03 .2006 mój kochany syneczek zaczął chodzić samodzielnie!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-)
Nie robi już po kilka kroczków tylko chodzi , teraz dojdzie gdzie chce a my jesteśmy z niego BARDZO DUMNI!!!!!:happy::-):happy::-)
 
reklama
ZielonaBravo dla Oskarka!!!! :-)a dla rodzicow gratulacje. No i mamy kolejnego dwunoznego kwietniowego brzdaca :tak:
mam pytanko do mam dwunoznych szkrabow:czy wasze dzieci jak ida to biegna?bo Franek pokonuje odleglosci biegajac ale nie stawia nozek tak jak dzieciaczki na boczki tylko biegnie tak jak sprinter na zawodach nogi wyciagajac do tylu :confused: troche jestem przerazona bo predkosci nieziemskie i ciezko go opanowac z tym sprintem a ponoc ma byc jeszcze trudniej...???ja oczywiscie dopatruje sie jakiejs nieprawidlowosci jak to ja zawsze musze cos wyszukac ;-) Nie moge filmiku zalaczyc ale moze foto pokaze o co mi chodzi.Na foto 1 widac nawet predkosc ;-) bo aparat nie mogl zlapac tla tylko skupil sie na malym Tsunami ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry