reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Muszę powiedzieć, że Jagoda próbuje chodzić.
Na razie są to 2 kroczki i leci, ale w końcu to temat "Pierwsze kroczki i przebyte odległości", a nie "moje dziecko super już chodzi" ;p

Oczywiście nie ma szans, żeby to nagrać, bo wszyscy jak te sroki się na nią gapimy, a potem uważamy, żeby nie walnęła głową w coś.
 
reklama
superr, gratulujemy:-D :-D :-D jeszcze troszke i nie nadazycie za Jagódka:-) Juz cyba mało dzieci zostało niechodzacych, w tym Antos:-)
 
już nie nadążamy :)
Że też musi być taka prędka po mamusi ;p
 
Właśnie mi babcia zadzwoniła, że Jagoda chodzi :)

Ona ja gdzieś zostawia, a Jagoda do niej idzie.

Czemu ja nie mogę tego zobaczyć!!! W takich chwilach żałuję, ze pracuję.
Nadrobię po południu :)
 
Hej i ja musze się pochwalić pierwszymi kroczkami mojego Oskarka :-) :-) :-)
Od kilku dni robi po parę kroczków kończąc na BUM ...ale zaczynał od 2 kroczków i teraz jest coraz więcej , coś czuje , że mój mały dziubeczek za niedługo będzie samodzielnie chodził:-)
 
reklama
Witam wszystkich. Jestem tu zupełnie nowa a widzę żę tu wszyscy się już znacie. Ja urodziłam córeczkę 29 kwietnia więc pomyślałam że dołączę i może powymieniam się doświadczeniami. Alusia raczkuje już od jakiegoś czasu a od miesiąca śmiga przy meblach na nóżkach.Myślę ze lada chwila i puści się w tango. Iskończą siędobre czasy.trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy.Gratuluje wszystkim dzieciaczkom które już chodzą.:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry