reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja niestety nie mam uprawnień admina do zainstalowania sobie picassa na kompie w pracy. Może jakiś inny sposób kiedyś znajdę :)
 
witam!
chwaliłam się już, że Oliwier zrobił pierwszy kroczek jak miał 9 miesięcy i 9 dni?!!:tak: :tak: :tak: :-D :-D :-D a teraz franca mała tak smiga i tylko guzy nabija!
Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamuski i dzieciaki.
 
iza mała baletnica Ci rośnie.
Ja niestety na razie nie moge wkleić linku,
Problem ten że nie moge ściągnąć filminku na kompa.
Justysiagonsior to mały łobuz Ci rośnie
 
Szkoda że jest takie małe zainteresowanie wklejaniem filmików :sick: ja ten sposób poznałam od dziewczyny z majówek i tam podobno dziewczyny w ten sposób właśnie pokazują dzieciaczki.

Można by te filmiki wklejać np. w galerii tak żeby tylko kwietniówki miały dostęp.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry