reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam nową mamusię pisz dużo i często.
Gratulacje dla chodzących maluchów
 
reklama
Witaj alusimamusiu :D

A ja uważam, że jak dziecko zaczyna samo chodzić, to w końcu będziemy miały trochę luzu. Przecież do tej pory, musiałam wszędzie za nią lecieć, trzymając za rękę. Teraz co najwyżej pochodzę sobie za nią wyprostowana. A jeśli chodzi o to, gdzie dziecko może dojść, to niestety/stety możliwości Jagody poznaliśmy już kilka m-cy temu.
 
Nie było nas jeden dzien a tu tyle nowości! Joaska jeszcez raz gratuluje, :-) gratulujemy też Oskarkowi i witamy nowa mamusię!
 
Dzięki!

Prawdę mówiąc, myślałam, że zabierze jej to z tydzień. Ale nie, jak zwykle musi pędzić ;)

Filmik oczywiście nagrałam, właściwie, to nagrałam ich tyle, że mi baterie padły, więc wkleję dopiero w poniedziałek ;p
 
Ok, Joaśka czekamy:-D :-D czasami dzieci potrfia nas zaskoczyc:tak: Bedziesz miala teraz caly weekend zeby sie nacieszyc:-D
 
Gratulacje dla Jagódki i Oskarka pierwszych kroczków:-)
my chyba jeszcze długo poczekamy na tą chwilę
 
widze ze juz coraz wiecej dzieciaczkow chodzi - ogromne gratulacje dla nich :)

my jeszcze nie chodzimy chociaz przy meblach uda nma sie zrobic ze 2 kroczki ... mala ma jesczze za miekkie nozki ... ale spokojnie bedziemy czekac co bedzie dalej; brata juz nie przescignie bo ten zaczal smigac sam jak mial 11 miesiecy ...
 
reklama
Idzia my też czekamy.Victor chodzi przy meblach i ścianach no i oczywiście za rączki ale żeby tak sam to nie.Puszcze się i utrzymuje nawet do 7 sekund ale to tyle.Ja zawsze mówię,że ma czas i przyciąganie ziemskie jeszcze wygrywa:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry