reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iza - filmik super:tak:, Karolinka rzeczywiście nieźle już zasuwa:-).
 
reklama
Buuuu a ja nie moge obejrzec na Maku....:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: cholercia zawsze musze byc wyalienowana przez tego mojego kompa:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
Dzięki dziewczyny! Oto instrukcja którą dała mi koleżanka z majówek:

"Zacznijmy od tego czy masz zainstalowany na komputerze program Picasa. Jeśli nie to ściągasz go sobie z tej strony (jest na dole)
Więcej, więcej, więcej
potem zakładasz sobie na Picasa album jeśli dobrze pamietam to robi się to u góry prawej strony.
Ja wgrywam film z aparatu na pulpit i potem jak otwieram Picasa to film sam mi sie przenosi do tego programu
Potem zaznaczam ten film przez kliknięcie. tak że jest w niebieskiej ramce i klikam na przycisk na dole strony z napisem "album zdjęć" Zgrywanie trwa dość długo więc trzeba uzbroić sie w cierpiwość. Jak już się zgra to kopiuję link i wklejam na BB"
Może tym sposobem wszystkie będziemy mogły chwalić się naszymi pociechami :-)
Buba szkoda że nie mozesz zobaczyć:sick:

Joaśka Karolcia uwielbia coś mieć w buzi :-D
 
Ale jak profesjonalnie trzyma ręce do tańca w parze!!!

Oczywiście filmik kończy się w momencie upadku (jak większość filmików u nas ;p )
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry