reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Czesc dziewczyny
U nas znowu zeby doskwierają....piatki to chyba najgorzej znoszone przez macka rosnace zeby:-:)-:)-(
Pokazuje ze go boli ząbek....cala noc z mężem na zmiane wstawalismy a dzis juz gil wisi....ehhhh
Juz niech wyjdą te cholerne zęby:baffled::baffled::baffled::baffled:
toothmain.jpg
 
reklama
Czarodziejko u Nas tez 5 robia swoje ... jak pytam Dawidka co Go boli to sie chwyta za policzki
no dalej zebiska wylazic ...!!!
 
u nas dokładnie to samo. Wczoraj ruszyły znów dwie piątki a dziś już megakatar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. To już czwarty raz od września a dopiero dwie się przebiły odorbinkę, reszta spuchnięta, nabrzmiała no i znów MEGAKATAR grrrrrrrrrrrrr.
 
A Julia od wczoraj mega katar,az musiałam co chwile do niej w nocy wstawac,bo nie mogła oddychac i sie budziła.Rano wstała to miała chrype.W dzie ok,zobaczymy jak jutro bedzie.Mam nadzieje,ze nie zrobi sie z tego zapalenie oskrzeli.
Zdrowka dla chorowitkow i zabkujacych:tak:
 
Blue, Mada zdróweczka dla Waszych bąblowatych :tak:!!!

u Nas nie przespana noc, znaczy od 4 jestesmy na nogach ... Dawidka zbudzil kaszel ... i tak trzymal do 7 rano :baffled: .... wszystkimi sposobami staralam sie mu pomóc ale nic, samo musialo przejsc :-( ... od 5 wymiotowal prze niego ... nie moglam norlanie patrzec jak sie meczy ... byl taki wystraszony :-(
dzisiaj na 15:30 wizyta na szczescie ... mam nadzieje ze skutecznie zaradzi i dzisiejsza noc bedzie mega wyspana :tak:
 
Witam!

Widzę że u was problemy z wychodzącymi piąteczkami... aż z ciekawości zajrzałam mojej córci do buźki i okazało się że wszystkie już są!! :tak:
Jakoś to jej zabkowanie obeszło się bez większych ekscesów... :-)
Pamiętam tylko że jak była mała i wychodził jej pierwszy ząbek to gorączkowała i jeść nie chciała... :-( Pomyślałam wtedy że będzie przechlapane ale jakoś, dzięki Bogu nie było!!!
Biedne te wasze maluszki nie dość że coś w buziaku boli to do tego jeszcze jakieś inne tałatajstwa się przypałetały... :-( Mam nadzeję że szybko sobie poradzą dzielniachy z tymi choróbskami i znowu zacznął szaleć po domu bez gila pod nosem :-p
 
...ząbkowanie w toku...
Maciej chodzi taki biedny..widac ze cierpi..caly czas pokazuje ze go boli..podajemy mu nurofen choc nie gorączkuje.......ehhh te zęby
Dziś od rana snuje sie po domu jak cień i placze...
placzaca_dziewczynka.jpg
 
reklama
Dawidku, Maciusiu, Gosiu, Juleczko - zdrówka skarbeczki!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Ja dzisiaj pogadam z pediatra Mariki zeby ja jeszcze raz obejrzala.. Dzis ostatnia dawka antybiotyku a ona wciaz ma chrype i katar :-( Jest duuuzo lepiej no ale nie mozna powiedzieć ze jest zdrowa. No i niestety u mnie sie choroba rozwija :angry::baffled:
 
Do góry