reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

...podobaja mi sie Wasze wozeczki! Szkoda, ze ja juz mam... bo chetnie bym w tej sprawie odwiedzila kilka sklepow:-)
Co do fotelikow to ja nigdzie nie wyczytalam, ze jest jakis czas, ktory okresla jak mozna dlugo wozic dzieciaczka.
Ja w wietrzne dni zakladam folie przeciwdeszczowa.
 
reklama
no ja tez mimo wszystko jestem za gondola bo uwazam, ze do 6mc dziecko powinno w niej byc no a poza tym podczas mrozu bedzie mu cieplej bo glebiej a w foteliku tak dziwnie. poza tym gondolke uzywana mozna na allegro juz kupic za 150-180zl minimum wiec duzy wydatek to nie jest. na moim osiedlu widze ze 2 babeczki jezdza wlasnie z fotelikami i maja w tym jeszcze specjalny spiworek. no ale kazdy mui dostosowac wozek do swoich potrzeb.

co do fotelika- to wlasnie mialam na studiach i znajomy rehabilitant mowil i pediatra tez ze max 2h dziennie. moja bratowa pierwsza corcie bujala w nim by usnela i w 4mc zycia miala cos z zeberkami. od tamtego momentu miala zakaz uzywania fotelika i mala lezala plasko!!! pomoglo! przy drugiej coreczce nie popelnila tego bledu, ale fakt ze fotelik miala taki za 70zl z biedronki, pewnie jakosc robi swoje..
 
Ostatnia edycja:
Ja zgadzam sie z kaludoss...slyszalam ze foteliki nie sa wskazaneBo foteliki sa profilowane a gondole proste i lepiej dla kregoslupa jak dzidzia lezy na prostym...a po za tym tez uwazam ze w gondoli jest lpeij osloniety i to wsyztsko co dziewczyny juz pisały:-) oczywiscie kazdy zrobi jak uwaza....ja tam lubie sluchac opini innych..im ich wiecej tym lepiej:-D
 
Czlowiek uczy sie cale zycie - nie wiedzialam o tych fotelikach - fajnie, ze taki inf. sie pojawily - dziekuje!!
Choc nigdy nie naduzywalam fotelika ale moja Majka w gondolce wytrzymala do 2 m-ca zycia. Łapala sie za boki i sie podnosila tzn. probowala i darla sie w nieboglosy, prezyla sie i wyginala tak jak to tylko bylo mozliwe.
Wlozylam ja do spacerowki z taka specjalna wkladka i byl juz spokuj.
Podobnie bylo w kapieli- nie wiedzielismy o co chodzi, wymienilismy wanienke na wieksza, zaopatrzylismy sie w rozne zabawki i etc. a okazalo sie, ze trzeba Majke tylko inaczej trzymac - by widziala wiecej z otoczenia.
Ciekawa jestem jak bedzie teraz - gondolka jest dosc waska w stokkim - ciekawe czy sie pomiescimy z tym wszystkim, spiwor, grubsze ubranko, jakis kocyk... moze byc ciezko :)
 
Z tymi fotelikami to faktycznie ciekawe - dobrze, że piszecie o tym. Ja kupiłam wózek Jedo Fyn4 i wydaje mi się naprawdę w porządku, a że marka polska, to i cena była dobra :) Teraz zastanawiam się nad fotelikiem...
 
ja gdzies słyszałam niewiem czy nie w szkole rodzenia.. ze dziecko w foteliku samochodowym nie powinno przebywac dłuzej niz dwie godziny.. a w trakcie jakiejs trasy.. to trzeba robic własnie przerwy około 15min. wyjac dziecko.. dac mu sie rozprostowac .. bo taka pozycja nie słuzy małemy kregosłupkowi :)
 
aaaa dziewczyny no i bez filmow.. chodzi o to ze ok 2h CODZIENNIE jesli raz wypadnie 4h a potem przez kilka dni nie stosuje sie fotelika to nic nie stanie sie. ja fotelik na poczatku bede rzadko stosowac tyle co w odwiedziny i na zakupy ale od wrzesnia codziennie niestety, tylko ze to juz bedzie 9miesieczny bobas!
 
Dziewczyny to jest dla mnie logiczne ze nie trzyma sie dziecka caly czas w foteliku i Ja mowiac o foteliku mam na mysli zaprowadzenie starszego syna do szkoly i odbior i czasem zakupy na miescie ale wiadomo ze dziecka meczyc nie bede.A dla Mnie praktyczniejszy bedzie fotelik bo JA mieszkam w Uk i podrozouje codziennie autobusami i tutaj nie raz zeby jechac autobusem musze zlozyc wozek zeby do niego wsiasc wiec z fotelikiem latwiej bo biore go na reke skladam wozek i wsiadam a gondole musze odpiac i trudniej mi z nia wsiasc.Ale dzieki za informacje poczytalam sobie dzisiaj o fotelikach duzo dzieki Wam i wyczytalam tez zeby wozic dziecko w aucie jak najdluzej sie da tylem do kierunku jazdy bo tak bezpieczniej i lepiej dla dziecka.No i wlasnie ze do 2 godzin dziennie zeby w foteliku przebywalo.
 
reklama
hej kobietki ja na poczatku chialam kupic najzwyklejszy najtanszy wozek ale jak kolezanka zamowila sobie swoj i go wyprobopoowalam to stwierdzilam ze tez taki miec :-) i szukalam i szukalam i udalo mi sie znalesc na gwarancji za pol ceny :-) chcielismy z mezem kupic dopiero za becikowe wozek ale trafila sie taka okazja ze kase pozyczylismy i juz kupilismy prawdopodobnie za tydzien po niego jade :-) jestem super szczesliwa bo jest superwoy na zywo

a coo wy o nim sadzicie to taki sam jak na tej aukcji tylko ze niebiesko czarny
3W1 NAJNOWSZY ZESTAW BABY MERC Q7-X + MEGA GRATISY (1275178922) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry