reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

:-)my chyba już zdecydowaliśmy się na 99,9 % na Maxi Cosi Murę 4 kolor tango red bez względu czy chłopiec czy dziewczynka :tak: większość wózka i tak jest czarna a czerwone elementy chyba dla chłopca też mogą być co :sorry2:
 
reklama
Też mam upatrzony taki czarny z czerwonym, ale nie wiem, jaki model, bo mnie to w ogóle nie zainteresowało, jak oglądałam :-D
 
kasiulek85 pisałaś że masz wózek tako jamper X, mi też podoba sie ten model, choć na razie oglądałam go tylko na zdjęciach i zastanawia mnie czy ten wózek można bujać? Była bym ci bardzo wdzięczna za odpowiedź.
 
Witajcie Kobietki :-)
Chcialam zapytac czy orientujecie sie jak to jest z wózkami x lander? Czy we wszystkich typach brak jest mozliwosci przekladania rączki? :-(


 
Ostatnia edycja:
malta z tego co wiem to we wszystkich jest własnie brak przekładanej rączki jedynie w XQ i XV jest możliwość zamontowania spacerówki tyłem do jazdy .

Jak pytałam się w sklepie to Pani powiedziała że rzadko kiedy w wózkach nowej generacji można trafić taki z przekładana rączką.
 
To i tak dobra wiadomość!;-) Wlasnie myslalam o XQ albo XA. Wiec dobrze ze mozna, jezeli chociaz nie w trakcie jazdy- to przed wyjsciem z domu- zmienic sobie, a wlasciwie dzieciaczkowi kierunek jazdy.
Mam bowiem takie mieszane odczucia, no i doswiadczenia. Przy starszym synku spacerowka byla taka ze siedział w przeciwnym kierunku jazdy a wiec ja go widzialam. Natomiast czesto mialam wrazenie ze synus chcial troche popatrzec "przed siebie" a tu lipa bo rączki sie nie przekladalo.:wściekła/y: Wiec uwazam ze najlepiej jest tak zeby byly dostępne obydwie opcje:-)

[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
malta- no ja właśnie mam ulotkę przed nosem i jest zaznaczone spacerówka tył-przód :) Wcześniej też myślałam o XA ale ten niestety nie ma tej opcji i chyba skuszę się na XQ tylko jeszcze w sklepie muszę go dokładnie obejrzeć :) nawet jest lżejszy o 1kg od XA :)
 
Do góry