reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Ja mam Chicco Key-1 X-Plus i ma ocenę ogólną 3 i myslę, że to bardzo dobry fotelik, a wygrałam go w konkursie pieluszek Huggies, więc mam dobry fotelik za darmochę.
A i dzisiaj dostałam nagrodę za udział w konkursie Nestle Gerber SUPER !!! CHICCO AUTKO-JEŻDZIK QUATRO 4W1 QUATTRO (1149680082) - Aukcje internetowe Allegro
Mąż się smieję, że powinnam grac w totka, ale z liczbami mi nie wychodzi.



Super, gratulacje!!!
ja nigdy nie miałam szczęścia do konkursów

Chociaż w poetyckich brałam udział
 
Ja mam dwoje już odchowanych dzieci;-) także mogę się wypowiedzieć na temat tego czego na pewno nie kupować
odradzam zdecydowanie chicco simplicity,to rodzaj spacerówki. Kosz się poobrywał,blokada kół się zepsuła przez co jedno koło miałam zawsze zablokowane a drugie odblokowane,bardzo denerwujące. Przy pierwszych śniegach koła zaczęly tak strasznie skrzypieć że tylko mnie było słychać na całej ulicy,wszystkie śruby pordzewiały,siedzisko jakoś nienaturalnie sie powykrzywiało i miałam trudnośći ze składaniem,wózek rozkładał się samoistnie w autobusie. Odradzam!
dotyczy to również wózków Tako coś tam,taki z miekkim wkładem,okropne w prowadzeniu,zwłaszcza po przełożeniu rączki,cięzkie,kosz trudno dostępny
Przy pierwszym dziecku miałam wózek Graco Quattro deluxe i byłam baaaaaaaardzo zadowolona,lecz z mężemdoszliśmy do wniosku że to nie jest wózek na polskie wyboje. Teraz mieszkam w Anglii i kupiłabym go drugi raz ale niestety nie zmieści się raczej do naszej Astry i będę musiała kupić coś w tym stylu:
Maclaren Techno XLR Stroller - Charcoal/Majesty : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
lub
Silver Cross Pop stroller - Pink bubbles : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

a z tych co mi sie podobaja to mutsy i emmaljunga to sa naprawde wozki warte swojej ceny ale mnie na nie nie stac
wiec mi sie podoba bardzo roan marita,rozwazam kupienie w polsce gondolki uzywanej i pozniej sprzedam to po zimie i przerzuce sie na spacerowke,ktore w anglli na rowniutkich asfaltowych chodnikach sprawdzaja sie idealnie
na waszym miejscu zastanowilabym sie dwa ray czy same chcialybyscie byc wozone w takim kubelku jak maja bugaboo cameleon czy coneco i inne tego typu ze dziecko siedzi,podnozek i zaglowek sa nieruchome,mozna tylko pochylic caly mechanizm,dla mnie to niepowazne,ale to moja opinia
 
Ja mam wózek Babyactive Breaker i powiem Wam, że mój mały bardzo lubił w tym wózku jeździć i spać (ma szerokie siedzisko i długie). Ma bardzo duży kosz na zakupy z łatwym dostepem i ja byłam z tego kosza zadowolona. Tylko tak jak w poprzednim poscie kolezanka napisała odnośnie przekładanej rączki w wózku Tako to w moim jest to samo, baaardzo cięzko podbić wózek. Przerzuciłam się na spacerówkę Jane Slalom i super się nim manewruje, tylko ma o wiele mniejszy kosz na zakupy niz Breaker.
 
Wczoraj się dowiedziałam że sprawę wózka mam już z głowy. Dostaną od mojej siostry po jej rocznym synku. Ten wózek jest taki jak w linku tylko pomarańczowy i z pompowanymi oponkami.
http://allegro.pl/item1151383190_chicco_wozek_trio_s3_top_fotelik_auto_fix_gratis.html
 
Śliczne te wózeczki co oglądacie, mnie by w życiu nie było stać na wózek za 1000zł:zawstydzona/y:

Więc zazdroszczę Wam, ja muszę niestety patrzeć na cenę przede wszystkim, ale chyb i tak zostanie ten od kuzynki żółto czarny
 
reklama
Claudia - ja wczoraj byłam u nas na giełdzie i była tam babka z Cieszyna, miała śliczne i niedrogie wózeczki, właśnie mi się jeden spodobał - ale nie jestem jeszcze przygotowana na taki zakup. Mam od niej wizytówkę, jeśli byś chciała :-)
 
Do góry