reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

Claudia - ja wczoraj byłam u nas na giełdzie i była tam babka z Cieszyna, miała śliczne i niedrogie wózeczki, właśnie mi się jeden spodobał - ale nie jestem jeszcze przygotowana na taki zakup. Mam od niej wizytówkę, jeśli byś chciała :-)


Dziękuję, ale ja już na 99% będę mieć ten od kuzynki, a do niego ma się moja mama dołożyć więc to już raczej pewne.

A pisze gdzie ona te wózki sprzedaje??
w Cieszynie też?
 
reklama
Firma jest w Cieszynie.
Ja już jakiś czas temu słyszałam, że właśnie w Cieszynie wózki są dużo tańsze niż w Bielsku - i możliwe, że to chodziło o tą babkę, ale nie wiem na pewno. Może jest jeszcze coś innego.
A ja spotkałam ją w Bielsku na giełdzie w niedzielę, po prostu stały wózeczki i poszliśmy sobie wstępnie pooglądać :-)
 
Firma GABI ul. Łąkowa 20.

Jakbyś tam poszła, to opowiedz, może warto się przejechać i pooglądać na miejscu, bo na pewno na giełdę wszystkiego nie wozi :-)
 
:-)a my już oglądaliśmy jeden z typów wózków dla naszego szkrabika na live i się chyba zakochaliśmy oboje ;-) bo jedno na drugie spoglądało i gdyby nie było jeszcze tak wcześnie to pewnie byśmy już nim wyjechali :-D:-D

a tym typem jest maxi cosi mura 4 ;-) super rewelacyjna zwrotna, duża gondola, spacerówka montowana przodem i tyłem no po prostu bajerancka :-D

mura4_gond_pebble_d.jpg
 
a ja chce kupic ktorys z tych wozkow

Rewelacja największe wyposażenie najtaniej !!!!! (1155158580) - Aukcje internetowe Allegro
Polski wózek - od producenta - GRATIS - BOGUŚ 2N (1155216041) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo wazna jest dla mnie cena bo z kasa krucho ale tez to zeby wozek byl wielofunkcyjny i tym razem chce nowy bo dla corci kupilam uzywany i dzis juz nienadaje sie do jezdzenia dlatego musze kupic nowy :-) ale dla mnie to frajda ze bede smigac nowym wozeczkeim :-)

ja bede mieć podobny do tego 1 :) tylko do tego jeszcze fotelik 0-9kg. Podobał mi się bo ma dużo bajerów, tu zasłaniane, tam doczepiane tu odpinane :D
 
reklama
Do góry