reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

No to super;-) Chociaz powiem szczerze ze mnie bardziej podoba sie XA, a to z powodu kół. W XQ te z przodu są mniejsze niz w XA a mnie nie bardzo podobaja sie wozki z tymi malymi kolami z przodu:-(...nie mówiąc już o trzykołowcach:szok:!!!
TakaJednaKobitka dzieki wielkie za dobre wiadomosci o wózeczku;-)

[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, czytałam to, ale to jest opinia sporządzona dla producenta. Nigdzie indziej nie znalazłam pozytywnej opinii dla tego rozwiązania...
 
...no właśnie. Czytalam rozne zdania, jedni są zadowoleni z tego kubelkowego siedzenia a inni wrecz przeciwnie:no:
Mam na szczescie jeszcze troche czasu i poczekam na wiecej opini. Napewno jednak kupie jeden z tych dwoch typów :-D, ale to dopiero może w grudniu.
Pozdrawiam
 
Kochane konczyłam fizjoterapie jakis czas temu, i mówiono mi zeby kubelkowego siedzenia i dluzszego lezenia w foteliku (ktory nie ma regulacji oparcia) unikac u niemowląt do 6-7mc. kubełkowe jest fajne i dobre dla dzieciaczków które samodzielnie i stabilnie siedzą. tutaj pupa dzidzi bedzie głęboko osadzona zatem kregosłup bedzie "odpoczywał" i nie leciał na boki- zatem JA uwazam ze nie ma co sie bać!!
 

Załączniki

  • 163.jpg
    163.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 27
  • 188.jpg
    188.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 31
  • 166.jpg
    166.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry