reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

Dziewczynki. Wczoraj byliśmy u znajomych i obejrzałam sobie ich wózeczek dla córeczki. Taki modny w obecnym sezonie z dwoma mniejszymi kołami z przodu. Coś ala Tako Jumper X no i Miśkowi tak się spodobał, że dzisiaj cały dzień spędziliśmy na poszukiwaniach innego niż te, które ja wybrałam. Po długich poszukiwaniach znalazłam coś takiego : LEVIROO CORE. Koła mogą wydawać się małe ale znalazłam instrukcję w j. niemieckim i wyczytałam że są duże, przód 20 cm a tył 25 cm więc ok. Fotki poniżej, na allegro jeszcze ich nie ma ale jak wpiszecie w google to znajdziecie szczególowy opis. No a cena 3w1 to 1340 pln o ile dobrze pamiętam. Strasznie nam się spodobał i Misiek zadecydował, że poszukiwania zakończone. Teraz jeszcze będzie debata co do koloru bo są trzy: czarny, szary i czerwony.
15376967145141419.jpg12056105725141419.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, a czy słyszałyście coś o tym wózku????
BREVI Wózek OVO - DWA W JEDNYM - kolor 234 kolor 234 | W podróży, na spacerze | Wózki wielofunkcyjne | BabyClub -Avent | Laktator | Artykuły dla niemowląt | sklep dla dzieci | Monitor oddechu | Medela
Strasznie się na niego napaliłam, wcześniej chciałam MUTSY, ale jak zobaczyłam ten to już mi całkiem przeszło. Mam okazje kupić ten wózek za 1300 jest mało używany i jedyne oznaki użytkowania widoczne są na kółkach..... Co myślicie????
 
Ciekawe co będzie do stycznia, ile razy jeszcze zmienimy zdanie...

Ewcia dobrze powiedziane
ja na razie ogladam
mam doświadczenie co do wielkiego na pompowanych kołach MIKRUS- masakra dla drobnej dziewczyny jak ja
a drugi miałam Chicco i niestety po tegorocznej zimnie się rozleciał

teraz jeszcze nie wiem myslę o quinny bazz x-landerze XA lub Mutsy urban reider
 
Dziewczyny, a czy słyszałyście coś o tym wózku????
BREVI Wózek OVO - DWA W JEDNYM - kolor 234 kolor 234 | W podróży, na spacerze | Wózki wielofunkcyjne | BabyClub -Avent | Laktator | Artykuły dla niemowląt | sklep dla dzieci | Monitor oddechu | Medela
Strasznie się na niego napaliłam, wcześniej chciałam MUTSY, ale jak zobaczyłam ten to już mi całkiem przeszło. Mam okazje kupić ten wózek za 1300 jest mało używany i jedyne oznaki użytkowania widoczne są na kółkach..... Co myślicie????



Farbka wózek pierwsza klasa wizualnie, ale ja jak byłam w sklepie to panie doradzały by wystrzegać się kubełkowych foteli w spacerówkach bo są bardzo małe i na długo nie starczają a przecież spacerówki używa się dużo dłużej niż gondoli :tak: ja byłam zakochana w bebe confort ale ze względu na spacerówkę zrezygnowałam :-( na żywo faktycznie jest malutka :-(
 
ja tam chwalę sobie nasze kubełkowe siedzisko :)
Gabi od 7 miesiąca jeździ w spacerówce mamy Delti Cat :) jestem z niej bardzo zadowolona jak na miejski wózek to mój ideał
ogólnie wózek jest bardzo ekonomiczny jeśli chodzi o zajmowanie miejsca :) ma kilka fajnych bajerów które ułatwiają mamie życie :)

siedzisko jest duże i podoba mi się oparcie z regulowanym zagłówkiem ;) w gondoli nie podoba mi się ciut budka bo jest zbyt kanciasta ale to chyba rzecz gustu :) za to jestem pod wrażeniem stelaża :)

ja teraz poszukuję wózka podwójnego ze względu na małą różnicę wieku między dzieciakami ;) w sumie w zimie to wykorzystamy starą gondolkę bo starsza córka na sankach będzie jeżdzić o ile śnieg dopisze ;) jak nie to już na styczeń będzie trzeba pomyśleć o zakupie wózka :) na razie się rozglądam i czytam opinie :)
 
Ja chyba zamówię tego BREVI. Chciałabym już mieć wózek z głowy, żeby nie zmienić zdania. Czytałam gdzieś, że dobrze się go pcha, jest lekki i wygodny dla dziecka. No i ten duży kosz na zakupy.... A kubełkowe siedzenia mają swój urok. Tak sobie myślę, że jak spacerówka w BREVI okaże się za mała to sprzedamy cały komplet i kupimy większą... :D
 
Dziewczyny jeżeli mogłabym Wam coś doradzić w sprawie wózków z przednimi skrętnymi kołami. Myślę, że najlepiej będzie decydować się takie w których przednie koła rozstawione są na takiej samej szerokości jak tylne. Łatwiej wtedy np. wjechać takim wózkiem na podjazd przy schodach gdzie są tylko 2 wąskie paski betonu.
Wózek który mieliśmy przy Filipie miał przednie koła bliżej środka niż te tylne i czasami trzeba się było nagimnastykować, wciągać go na tylnych itp.
 
reklama
Do góry