reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

Ewcia bardzo Ci dziękuję, bardzo mi pomogłaś.

Muszę mojemu M powiedzieć, by zobaczył w Niemczech, bo może uda mu się tam kupić, napewno taniej bedzie a jak nie to zamówię z allegro tylko poczekam aż czerwony chyba wystawią.
 
reklama
tonia - albo napisz do nich, czy mają czerwone :) Mi też się podobał czerwony i czarny, no ale trafiłam na taką okazję, że się nie zastanawialiśmy i mamy ten jasny...
 
kilka dni poczekam bo może uda się kupić mojemu mężowi.
a czerwone mieli tylko aukcja sie skończyła, pewnie lada czas wystawiony będzie znowu.
No a Tobie to się udało, za takie pieniądze też nie patrzyłabym na kolor.
 
Ciekawa jestem swoją drogą ile w Niemczech będzie kosztował. Mój M ma całą rodzinę w Niemczech, ale ich nie angażowaliśmy w kupno wózka... Babcia ostatnio przysłała parę groszy dla pierwszego prawnuka bo ma tylko 2 prawnuczki - nasze dziewczyny, to jej powiemy, że na wózek się dorzuciła :)
 
tak się zastanawiam dziewczynki a propo cen wózków.

Jak myślicie czy po nowym roku ceny tych z kolekcji np. x-landera 2010 albo innych trochę pójdą w dół?
 
Tonia bardzo fajny wózeczek :) Mi sie bardzo podoba, nawet ten kolor prezentowany:-)
Tylko nie na mój budzet:baffled:

Ostatnio zaczełam szukac wózeczka tak do 800 zł moze byscie cos polecili, wiem ze to niska cena i za wiele nie mozna sie spodziewac po takiej cenie ale zapewne macie jakies obeznanie w tych czterech kółkach to moze Cos podpowiecie

ja obeznania niestety nie mam jeszcze, ale trafiłam ostatnio na fajną firmę w Krakowie i mają też sklep internetowy. Przy zakupach za gotówkę można negocjować ceny :-)
TwojeDziecko - wzki, ubranka, foteliki dzieciece
 
tak się zastanawiam dziewczynki a propo cen wózków.

Jak myślicie czy po nowym roku ceny tych z kolekcji np. x-landera 2010 albo innych trochę pójdą w dół?
Napewno, tylko pytanie czy od razu w styczniu, czy może trochę póżniej, pewnie zależy kiedy nowe modele będą dostępne. X-landery na allegro mają fajne promocje na wielkie zestawy.http://allegro.pl/xa-x-lander-2010-15-elementow-megazestaw-okazja-i1329025270.html

ten sprzedawca ma modele 2009 i 2010.
 
Ostatnia edycja:
zielona2909;Weronika -bardzo ładny wózeczek, ale jak dla mnie ma za malutki kosz na zakupy, a uwierz mi na spacerkach bardzo sie przydaj, bo nie musisz dwa razy latac najpierw na spacer, a potem do sklepu.




kosz można zawsze dokupić tylko na raz nie było mnie stać na wszystko..a jest taki fajny z rączką i w ogóle o tutaj jest zdjęcie ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: MUTSY kosz Shopping Bag
 
reklama
tonia wózek fajniutki ale się zastanawiam nad tymi kołami czy faktycznie będą wygodne....

monia-t czy zamówiłaś już wózek? tego x-landera czy ten drugi?

fogia też się zastanawiałam nad tym cczy będą tańsze wózki po nowym roku,ale obawiam się, że może być różnie. Po pierwsze bo od stycznia vat idzie do góry więc może być różnie a po drugie, bo jeżeli dobrze pamiętam rok temu nowe x-landery pojawily się dopiero w marcu więc....sama widzisz.
 
Do góry