reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Tonia bardzo fajny wózeczek :) Mi sie bardzo podoba, nawet ten kolor prezentowany:-)
Tylko nie na mój budzet:baffled:

Ostatnio zaczełam szukac wózeczka tak do 800 zł moze byscie cos polecili, wiem ze to niska cena i za wiele nie mozna sie spodziewac po takiej cenie ale zapewne macie jakies obeznanie w tych czterech kółkach to moze Cos podpowiecie
 
Weronika bardzo ładny wózeczek, ale jak dla mnie ma za malutki kosz na zakupy, a uwierz mi na spacerkach bardzo sie przydaj, bo nie musisz dwa razy latac najpierw na spacer, a potem do sklepu.
 
Ewcia,bardzo Ci dziękuję, doczytałam i prawie jestem zdecydowana.
A jak mozesz to napisz mi jeszcze jaki to materiał jest, taki który mozna na mokro wycierać? Zastanawiam się jak to będzie z czyszczeniem poszycia. Będę musiała jak najszybciej zamawiać bo ostatnio kosztował 1290 a jak teraz wystawili znowu to już 1350, pewnie zaczyna być w centrum zainteresowań.
 
reklama
tonia81 - materiał to taki delikatny prążek, nie sztruks ale też nie jest gładki. Nie wiem czy dasz radę go przetrzeć szmatką, czy raczej wyprać na mokro będzie trzeba. Nie jest to materiał śliski tylko taki bawełniany, ciężko mi to określić...
 
Do góry