reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Monia-t - zdecydowanie x- lander. Ma lepsze koła od tego 2 i jest duzo wygodniejszy. Będziesz zadowolona, czytałam opinie kiedyś na temat tych wózków, mało jest negatywnych.
 
bardzo wam dziękuję :-) Mnie w sumie nawet wizualnie ten x-lander bardziej podchodził (chociaż to jest starszy model), ale wolałam zapytać.
W zestawie jest też spacerówka, więc mielibyśmy najwyżej dwie - druga mogłaby być u teściów :-) Ciekawe jaka ostatecznie będzie cena, bo to na razie jest aukcja, a oglądających jedyne 509. Spróbuję się umówić na obejrzenie tego wózia.
Do tego spacerowego, co go już mamy ciężko byłoby cokolwiek dokupić, bo dostaliśmy go z Niemiec i nawet nie widzę żadnego oznaczenia modelu...
 
madlen --- własnie ja tez sie zastanawiam jak to bedzie na spacerach... teraz co prawda Tomek nie widział spacerówki od ponad miesiaca.. bo z nianią chodzą na spacerki z dzipkiem... i chce go troche odzywczaic.. ale niewiem co bedzie wiosną jak Kubus przejdzie z gondoli do spacerówki ( pisze wiosną bo nasz Tomek niechciał jezdzic w gondoli juz w Maju... ) zastanawiałam sie nad kupnem spacerówki dla blizniaków ze jedno dziecko siedzi za drugim ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: STADIUM DUO - dla dwójki dzieci> w kazdym razie napewno poczekamy z tym do wiosny.. zresztą jak ogladałam takie wózki na jesieni to były duzo tańsze.. mozna było juz za 500zł nowy kupic... ja przede wszystkim sie zastanwiam jak by tu pujsc z 2 na zakupy... ale wyjdze w praniu :)


monia-x lander.. ma lepsze kółka... a i jakos fotelik wydaje mi sie bardziej solidy.. no i ma spiworek... osłonki od deszczu...
ten drugi to taki golas.. i te kółka z przodu są moim zdaniem jakies malutkie bardzo ( moze wina zdjecia) w kazdym razie wieksza zaspa napewno jest nie do pokoniania :)
 
powiem Wam,że o tego X-landera może być bitwa niezła jutro - bo jutro się kończy aukcja

także życzę Ci monia, aby Ci się udało go jak najtaniej kupić....
 
a o to mój zakup mutsy 4Rider DSC_0092.jpgDSC_0094.jpgDSC_0093.jpgDSC_0095.jpg
 
dziewczyny - będziemy jutro walczyć! mam nadzieję, że będę miała się czym pochwalić :-)
zastanawiam się jeszcze, jaka jest realna wartość tego wózka, żeby nie przepłacić...

weronika - niezła fura!
 
reklama
monia cosmo to ja miałam przy Filipku i byłam z tego wózka zadowolona, sprawdził się. Z pewnością jest lżejszy od x-landera ale jego wadą jest mała ta gondolko-spacerówka. Za długo nam nie posłużył. Tak jak piszą dziewczyny, budka jest jedna, spinasz pod spodem paskami i robisz spacerówkę. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, łatwo się prowadzi ale wątpię aby Ci idealnie jechał po śniegu. Mimo wad byłam z niego zadowolona, nigdy żadnych usterek, wszystko sprawne, wytrzymałe, sprzedaliśmy go za całkiem sporą kwotę. Natomiast gdybym na dzień dzisiejszy miała wybierać to z pewnością wzięłabym x-landera. :happy:Z pewnością jest lepszy niż cosmo.
 
Do góry