reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
ale raczej chyba Cabrio Fix ze względu na wykonanie,bo:
ma zakryte dokładnie wszystkie elementy metalowe
ma lepszy materiał (oddychający)

City ma odkryte takie elementy metalowe które przyciskasz żeby wyciągnąc footelik np. z wózka a poza tym ma sztuczny materiał.

Ja i tak swoją ddrogą chcę kupić jeszcze taką oddychającą nakładkę na fotel (tylko muszę ją znaleźć na necie)
 
Ribi - ja jestem praktyczna babka ;-) wybrałabym czarny... :-) ale czarny też mi się chyba bardziej podoba niż czerwony... na tym zdjęciu to nawet szaro wygląda - jeszcze lepiej. nie wiem czy na żywo jest taka głęboka czerń czy taki w szary wpadający?
potem jak się dziecko do spacerówki przesiada to non stop jest siedzisko brudne...
ja mam spacerówkę granatową, ale z dodatkami jasno-niebieskimi i właśnie niestety tam gdzie ma pupkę jest ten jasno i musze prać przynajmniej raz na 2 tygodnie
 
dominika tylko w czarnym jest gorąco w lecie....a poza tym to wózek dziecięcy a nie mercedes:) dlatego chyba czerwony będzie taki najbardziej ugodowy bo ciemny i nie będzie się brudzil i nie jest czarny...
 
Ja mam wozek w jasnym kolorze, taki bezowy wlasnie i w sumie nie brudzil mi sie za bardzo... Torba , ktora byla od kompletu to juz bardziej, bo ja wszedzie nosilam i kladlam, wiec co jakis czas pralam, ale wozka nie musialam czesto prac, sama nie wiem z czego to wynikalo, ze sie nie brudzil :)
 
dominika tylko w czarnym jest gorąco w lecie....a poza tym to wózek dziecięcy a nie mercedes:) dlatego chyba czerwony będzie taki najbardziej ugodowy bo ciemny i nie będzie się brudzil i nie jest czarny...

w sumie mutsy z mercedesów ;-) :-D
no, może się w lecie nagrzewać na słońcu :-)


Madlen - to chyba moje dziecko taka wiercipięta ;-) wiecznie brudny, wszystkie kałuże alicza i piach je ;-)
 
Dominika :-D w sumie ja gondole i spacerowke uzywalam do roku, wiec synek tez nie mial okazji jej az tak pobrudzic :-D, a potem kupilismy mniejsza i lzejsza spacerowke, i ta juz ciemniejsza, niebieska jest, to na niej moze faktycznie brudu nie widac :)
 
Madlen - my gondolę mamy tez jasną - taka pistacja.
Właśnie jak zmieniliśmy ten duży wózek - też tak około roku - na lżejsza spacerówkę to ona sie brudzi, ale dużo osób nie zmienia wogóle i uzywa cały czas tej samej jednej spacerowki.
 
Dominika a no to wszystko jasne :) My zmienilismy tez, bo chcielismy miec lzejsza spacerowke, ktora mozna wrecz jedna reka zlozyc i nie zajmuje duzo miejsca w bagazniku, bo duzo jezdzimy :) Te duze wozki sa fajne, ale do czasu ;) Chociaz spacerowke w tym glownym wozku, duzym, mamy naprawde spora i do tej pory synek ma w niej duzo miejsca, natomiast ta mniejsza juz za mala sie robi :/, synek wazy juz 15 kilo /moze i wiecej juz teraz/ i w sumie juz nie powinnismy ta mniejsza jezdzic... No ale i tak juz prawie wozka nie uzywamy, tylko w wyjatkowych sytuacjach ;)
 
reklama
to nasza spacerówka ta lekka jest w miarę duża, jeszcze jest sporo miejsca i pewnie będziemy jeszcze uzywać, bo Jasiek lubi chodzić na nogach, ale własnymi ścieżkami... jak chcę iść na zakupy, to musze go na siłę wsadzić w spacerówkę i przypiąc pasami i już jest OK - jedzie zadowolony :-) jak zaśnie to na płasko się rozkłada, to tez jest całkiem fajna opcja.
zobaczymy co będzie ze spacerami czy zakupami jak się drugie urodzi....
 
Do góry